Правоохоронців привітали з Днем національної поліції України

4 липня в Україні відзначається День Національної поліції, на яку покладено відповідальне і благородне завдання – захист життя і здоров'я людей, прав і свобод громадянина, інтересів держави і суспільства від протиправних посягань, ведення боротьби із злочинністю, забезпечення громадської безпеки. 

Напередодні професійного свята правоохоронців Авдіївського відділу поліції та співробітників Полку поліції особливого призначення «Київ» привітав керівний склад військово-цивільної адміністрації міста.

Керівник ВЦА Віталій Барабаш нагородив кращих поліцейських грамотами та цінними подарунками наголосивши, що здійснення щоденної нелегкої місії, покладеної на правоохоронців, вимагає виняткової відповідальності, сумлінності та високої фахової підготовки.

«У День свята прийміть щиру подяку за вашу самовіддану працю. Нехай професійні зусилля будуть винагороджені повагою і довірою кожного громадянина, а міцне здоров'я та благополуччя стануть непохитною основою зростання подальших професійних успіхів! Бажаю мужності, витримки й наснаги, міцного здоров'я та родинного тепла вам та вашим близьким!» - побажав Віталій Барабаш.

Зі святом вас, шановні працівники поліції! Слава Україні!

 

Відділ кульури ВЦА