Наша пам'ять-найцінніший скарб і натхнення для багатьох поколінь.

Сьогодні група авдіївців, в яку увійшли представники відділу культури ВЦА, «Джури», Пласту, УАЛу, друзі Народного музею історії міста Авдіївки, відвідала унікальний музей, створений бійцями 1-ї ОШР ДУК ПС, що знаходиться в м. Новогродівка.

Огляд експозиції справив незабутнє враження: сотні експонатів, які розповідають про події сучасного протистояння на українських землях красномовніше, ніж будь-які слова.

Екскурсія стала відправною точкою для глибокої, ціннісної бесіди про історію України і підрозділу, про побратимів, які віддали своє життя за рідну землю, про сучасність.

Для гостей було приємним здивуванням побачити серед експонатів братську ікону Св. Петра Калнишевського, виконану художником з  Донецька Тарасом Носарем. Для авторів експозиції було цікаво і так само несподівано дізнатись про донецьку історію створення ікони.

Такі зустрічі потрібні всім нам, хто не з підручників знає, що таке війна. Особливу цінність такі зустрічі мають в дні, коли ми відзначаємо 6-річчя  звільнення міст Східної України від російських окупантів.

Дякуємо бійцям 1-ї ОШР ДУК ПС за служіння українському народові, за екскурсію, гостинність, запашний чай, цікаві ідеї для спільних проектів!

Відділ культури ВЦА