Авдіївка - перша лінія боротьби за незалежність України

Сьогодні, 30 липня, Авдіївка святкує 6-ту річницю визволення від російсько-терористичних угрупувань. Шість років тому військовослужбовці 93-ї окремої механізованої бригади разом із бійцями ДУК “Правий сектор” звільнили місто Авдіївку, яке утримувалося проросійськими бойовиками з квітня 2014 року.

Урочисті заходи в місті розпочалися з підняття прапорів підрозділів, які вже більше тисячі днів тримають оборону авдіївської промзони.

Присутніх на урочистому заході привітали заступник голови облдержадміністрації Вадим Філашкін, керівник військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Віталій Барабаш та військові, які зараз виконують бойові завдання на лінії зіткнення.

Урочисту церемонію підняття прапорів бойових підрозділів провів командир оперативно-тактичного угруповання «Схід» генерал-майор Соколов Андрій. Саме за ініціативи Андрія Васильовича та його побратимів 19 вересня 2017 року під Авдіївкою було встановлено та урочисто відкрито пам’ятний знак, присвячений воїнам, загиблим в авдіївській промзоні.

На знак пошани і пам’яті усіх, хто загинув, обороняючи Авдіївку, присутні на заході керівництво обласної державної адміністрації та міста Авдіївки, представники громадськості та військові, які звільняли Авдіївку і які зараз виконують бойові завдання, поклали квіти до пам’ятного знаку. Хвилиною мовчання вшанували захисників України, які віддали своє життя на полі бою за цілісність нашої держави.

Ми вітаємо всіх з Днем визволення Авдіївки від російської окупації. Бажаємо всім віри в перемогу, мудрості та щирості в любові до своєї землі, до української мови, до навчання та істини! Будьмо гідними нашої історії. Вертаймо своє!

Слава Україні!

Відділ культури