В Авдіївці відзначили день рятівника


За Указом Президента України вже дванадцять років поспіль 17 вересня в нашій державі відзначають День рятівника України.
Адже рятівник – це не просто професія, це стан душі, бо своєю повсякденною самовідданою працею, пов’язаною з ризиком, він завжди готовий прийти на допомогу та виконати найважливіше своє завдання – врятувати та захистити людське життя.
На честь професійного свята біля будівлі Авдіївської ВЦА відбулась урочиста церемонія нагородження бійців ДСНС України в Донецькій області з міста Авдіївка та Ясинуватського району.

У цей святковий день слова вітання та щира вдячність за самовіддану працю, виявлену відвагу і героїзм, чесне виконання службового обов'язку та високий професіоналізм лунали від керівника військово –  цивільної адміністрації міста Авдіївка Віталія Барабаша та голови Ясинуватської РДА Миколи Коваленка, які нагородили рятівників цінними подарунками, грамотами та подяками.
Очільники міста та району зазначили, що  серед наших рятівників тільки сильні духом і загартовані випробуваннями люди, які завжди прийдуть на допомогу.
Нових сил та наснаги, міцного здоров’я і щастя, сімейного затишку і благополуччя, мужності, злагоди та нових професійних звершень в ім’я розбудови нашої держави у Вашій нелегкій професії.
 
Відділ культури ВЦА