В Авдіївці відзначили особовий склад ДСНС України


20 вересня у місті Авдіївка відбулася урочиста церемонія нагородження особового складу підрозділів Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Чернігівської області, що брали участь у ІІ етапі відновлювальних робіт на території Донецької області.
Справжніх патріотів рідної землі, працівників державної служби України з надзвичайних ситуацій, які відновлюють житловий фонд в місті Авдіївка та Ясинуватському районі, привітали начальник Головного Управління ДСНС України у Донецькій області Олексій Мігрін, начальник Управління ДСНС України у Чернігівській області Роман Гордовий та заступник керівника військово – цивільної адміністрації міста Авдіївка Євген Удовенко.

 Особовий склад ДСНС був нагороджений нагрудними знаками «Знак Пошани» та «За відвагу в надзвичайній ситуації», годинниками, грамотами та подяками.
Шановні рятувальники! Ваша справа – надзвичайно відповідальна та надзвичайно важка. Ви робите все можливе і неможливе для повернення наших земляків до своїх домівок і ми щиро вдячні вам за це! Міста і села Донеччини незважаючи ні на що, відбудовуються, відновлюються, жили, живуть і будуть жити! Слава Україні!
Відділ культури