«Українець, який хоче мати цифрові навички, може вільно їх набути»

Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка наразі доступна в мережі Інтернет за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/
На онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом – освітні серіали. Наразі, на платформі доступні нові онлайн-курси:
Зірки е-демократії (https://osvita.diia.gov.ua/courses/e-democracy)
Цей серіал розповідає про освітні інструменти електронної демократії: електронні петиції, громадський бюджет, е-консультації, запит на отримання публічної інформації та інші.
Кандидат (https://osvita.diia.gov.ua/courses/candidate)
Цей серіал для всіх, хто розмірковує, чи балотуватися на місцевих виборах. Ви почуєте про всі основні етапи, які доведеться пройти кандидату найближчими місяцями.

Публічні консультації онлайн (https://osvita.diia.gov.ua/courses/e-consultations)
Цей серіал для всіх, хто хоче організовувати та брати участь у публічних консультаціях.
Відкриті дані для державних службовців (https://osvita.diia.gov.ua/courses/open-data)
Під час курсу ви дізнаєтесь, як грамотно працювати і управляти даними в державному секторі     (0,2 % кредиту ЄКТС після успішного проходження курсу).
Доступ до публічної інформації (https://osvita.diia.gov.ua/courses/access-to-public-information)
Освітній серіал спрямований на підвищення рівня знань законодавства з доступу до публічної інформації, запобігання порушенням прав громадян на інформацію, у зв’язку з необґрунтованим обмеженням доступу, прискорення процесу оцифрування інформації та використання інтернет-технологій під час її оприлюднення та взаємодії з громадянським суспільством.
Виборець (https://osvita.diia.gov.ua/courses/voter)
Що таке відкриті виборчі списки, навіщо бюлетеню контрольний талон, чи можна проголосувати достроково — на ці та інші питання відповість серіал.