«Жовтий підводний човен»

26 жовтня, розпочалась освітня програма «Жовтий підводний човен». Програма зібрала активних школярів і студентів, щоб протягом п’ятьох днів ділитись емоціями та знаннями, знайомитись з цікавими та актуальними темами: волонтерство, соціальне підприємництво, ораторська майстерність. В ході програми молоді люди візьмуть участь в соціальних проєктах, почують історії успіху, спробують себе в музиці, живопису.

Сьогодні під час панельної дискусії перед молодіжною аудиторією  про роль волонтерства в самореалізації  та в згуртуванні громади говорили заступник керівника військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка С.Легенький, начальник Управління соціального захисту населення С.Рубцова,  директор Територіального центру Т.Мамчич, членкиня ГО «Сила ідей»  С.Савкевич. Ця дискусія стала першим  кроком в формуванні спільного бачення представників влади і молоді на співпрацю в напрямку реалізації соціальних проєктів.    
Програма «Жовтий підводний човен» реалізується ГО «Пласт-Національна скаутська організація України» спільно з ГО «Сила ідей» за фінансової підтримки Посольства Республіки Чехія в Україні.