«Тих днів у пам’яті не стерти і сьогодні…»


28 жовтня Україна відзначає важливу дату у своїй історії — День визволення від фашистських загарбників – свято, пов'язане з вигнанням військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.
Пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, та населення, що постраждало від дій фашистських окупантів, вшанували керівник військово – цивільної адміністрації міста Авдіївка Віталій Барабаш разом із заступниками Сергієм Легеньким та Євгеном Удовенко. Із сумом і гіркотою згадуючи про ті далекі події, вони поклали квіти біля меморіалу землякам-льотчикам.

Цього осіннього дня по всій Україні квітами будуть вкриті і величні пам’ятники, і скромні обеліски. Та скільки б не пройшло років, ми завжди будемо звертатися до тих історичних подій, що знаменують перемогу життя над смертю, розуму над безумством, гуманності над варварством.
Також за сприяння військовослужбовців, які наразі захищають місто, керівництво ВЦА разом із головою Авдіївської міської організації ветеранів війни, праці та Збройних сил Миколою Цвелих, з щирими словами подяки та подарунками, у вигляді продуктових наборів, завітали до ветеранів Другої світової війни Толбатова Олександра Федоровича та Маркіної Катерини Сергіївни.
Нагадаємо, що свято встановлено в Україні згідно з Указом Президента від 20 жовтня 2009 року № 836/2009 «з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні».