Чорнобильський вітер по душах мете

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС — день пам'яті в Україні. Відзначається щорічно 14 грудня у день закінчення будівництва  саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком  ЧАЕС.

Нині, ми низько схиляємо голови перед усіма, хто пішов тоді у ядерний вогонь, щоб зупинити ланцюгову реакцію смерті. Свій синівський обов'язок перед рідною землею і перед рідним народом вони справді виконали - зупинили розповсюдження катастрофи, унеможливили її переростання у глобальний смерч для України та інших народів - сусідніх і не сусідніх.

З метою відзначення мужності, самовідданості і професіоналізму учасників ліквідації наслідків аварії сьогодні 14 грудня у музичній школі відбувся урочистий захід. Зі словами привітання та вдячності до чорнобильців  звернулася заступник керівника військово-цивільної  адміністрації  з організаційних та гуманітарних питань Людмила Меженіна та вручила грамоти, квіти, сувеніри. Концертною програмою вітали викладачі та вихованці музичної школи та вокальний ансамбль школи № 2 «Смайлики». До привітань також приєдналися бійці 72-ої бригади Збройних сил України - подарунки отримали всі учасники свята.

В пам'ять про ті трагічні події до пам'ятнику чорнобильцям були покладені квіти від керівництва  і громадян міста.

Також протягом цього тижня у закладах  культури міста організовані виставки та лекції «Чорнобиль звучить із болем, чорнобильці – звучить із вдячністю», відбудеться фотовиставка «Чорна хмара над Україною».

Низький уклін усім Вам, ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській атомній станції. Подвиг ліквідаторів вічний!

Відділ культури  військово-цивільної адміністрації