Планета дитячих усмішок

Тепер належить їм майбутнє України
І їм долати сходинки життя.
Вони — надія наша, наша зміна,
Вони — це наше світле майбуття.

День захисту дітей є особливо радісним, оскільки проходить 1 червня, а це перший день літа.

Це яскраве свято дитинства,  радості та надії, яке весело відзначають не тільки в Україні, але й  в багатьох країнах світу. Не стало виключенням і наше місто.

Сьогодні зранку свято для дітей розпочалося на бульварі Шевченка веселою зарядкою, яке перейшло в ігрову програму. Разом з ляльками-велетнями малеча розважалась і танцювала, брала участь в рухливих іграх та майстер-класах. А ще на дітей чекали подарунки та безкоштовний поп-корн.

Святкову програму для дітей підхопив фестиваль дитячої творчості, що відбувся в школі № 6. Близько 300 дітей міста, що взяли участь у творчій програмі, показали своє вміння співати й танцювати, даруючи усім присутнім яскравий і веселий настрій.

І нехай сьогодні вранці небо трішки хмурилось дощовитими хмаринками, але сонечко все одно пробилось крізь них своїм промінням, щоб підтримати приємним теплом наших діточок.

Бажаємо усім дітям Авдіївки міцного здоров’я, мирного чистого неба, нехай життя буде повним на яскраві пригоди та незабутні відкриття, гарного літнього відпочинку та теплих сонячних днів.

Свято «Планета дитячих усмішок» відбулось завдяки сприянню військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка, відділу культури ВЦА, Будинку  дитячої та юнацької творчості відділу освіти ВЦА, Палацу культури ПрАТ «АКХЗ», а також за підтримкою Благодійного Фонду «Об’єднання світових культур». Крім того від дітей Дніпропетровщини з нагоди дитячого свята до нашого міста було надіслане святкове вітання, яке на святковому концерті було передане офіцером відділу військово-цивільного співробітництва оперативного командування «Схід».

Відділ культури ВЦА