Є така професія - здоров′я охороняти

Сьогодні Авдіївка святкує День медичного працівника. Праця медиків є однією з найбільш благородних та жертовних. Їх недаремно називають хранителями життя, адже саме вони першими приходять на допомогу у найскрутніші хвилини і допомагають боротися за найцінніший скарб – здоров’я та життя. У їхніх  руках щодня опиняються сотні людських доль, які залежать не тільки від рівня кваліфікації лікаря, але й від його психологічної підтримки і проявленого милосердя.

З нагоди свята медичні працівники міста приймали вітання від керівника військово-цивільної адміністрації міста Павла Малихіна та від  заступника керівника-начальника фінансового управління Тетяни Опекунської.

«Труд медичного працівника завжди важливий і необхідний. Він нелегкий, але почесний. У лікарнях нашого міста працюють  професійні лікарі й фельдшери, медсестри та санітарки. Дякуємо вам за віддану службу людям, щоденну благородну справу і ваші добрі серця», - подякував Павло Володимирович.

За любов до професії та вміння долати будь-які життєві труднощі сердечні вітання та нагороди приймали працівники:

· Авдіївської центральної міської лікарні та Комунального Закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Авдіївської міської ради;

· Державного закладу «Лінійна поліклініка станції Авдіївка» Державного підприємства «Донецька залізниця»;

· Диспансерного відділення міського протитуберкульозного диспансеру;

· Станції Швидкої Медичної Допомоги;

· Медико-санітарної частини ПрАТ «АКХЗ»;

· Закладів освіти міста.

Сьогодні привітання та нагороди знайшли й тих, хто працює у зоні бойових дій. Ризикуючи власним життям, вони рятують поранених військових, надають допомогу жителям нашого міста, рятують життя та повертають людям здоров′я і радість.

За сумлінне виконання службових обов’язків під час проведення антитерористичної операції в районі м. Авдіївка були нагороджені:   військовослужбовці батальйону охорони в/ч пп В0105; медики 66–го військово-медичного шпиталю на базі Авдіївської міської лікарні; парамедики добровольчого батальйону «Госпітальєри».

Окрім теплих слів та нагородження, запрошених гостей вітали творчі колективи міста. Світлою та надзвичайно душевною луною звучали пісні у виконанні Лесі Котовської, Діани Романової та Всеволода Севрюкова. А пристрасті та драйву у настрій медиків внесли виступи Оксани Князевої та  ансамблів танцю «Подарунок», «М-стиль», «Мозаїка», «Міленіум».

Шановні медичні працівники! Прийміть наші теплі вітання з професійним святом. Нехай і вам життя випише рецепт щастя і на додачу нагородить гарним настроєм, щоб у вас ніколи не було приводу до суму.  Великої вам пошани за самовіддану працю, міцного здоров’я, взаєморозуміння в трудових колективах, поваги від вдячних пацієнтів.

Відділ культури ВЦА