День Конституції України

27.06.2017

Конституція України – це не лише Закон законів, це – серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства. Вона увійшла в суспільне життя, як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності й соборності України.

У дитячому віці ще неможливо знати детально всі закони. Але основне, що їх стосується, вони повинні знати. Урок права «Конституція України – що вона для мене значить» для учнів загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів провели у центральній міській бібліотеці. Діти дізналися про процес затвердження Конституції у 1996 році, згадали які права та обов’язки громадян закріплені у головному законі держави, а також дізналися про історію створення Конституції від давніх часів до сьогодення, переглянувши відеоролик.

Крім того у бібліотеці підготовлена тематична книжкова виставка «Конституція – оберіг моєї держави», на якій читачам запропонована правознавча, історично-довідкова та художня література.

Бажаємо всім міцного здоров’я, довгих років життя, миру та благополуччя, звершення усіх планів заради світлого майбуття рідної України!

Відділ культури ВЦА