Живи та міцній, наша славна Державо!

28 червня у літній спекотний день жителі нашого міста зібрались на майданчику біля пам’ятника Т. Шевченку, щоб урочисто відзначити 21-у річницю Конституції України.

Відзначаючи державне конституційне свято, ми таким чином єднаємося з усією Україною, адже прийняття Конституції є важливою віхою в історичному розвитку країни. З нагоди свята усіх присутніх привітали заступник директора Департаменту з питань цивільного захисту Донецької обласної державної адміністрації О. Гаркуша, заступник керівника військово-цивільної адміністрації Володимир Гришечко та начальник Авдіївського відділення поліції підполковник Андрій Єпур, які наголосили, що Конституція - це найвищий закон, що утверджує прагнення українського народу до незалежності і власної держави, суверенітету та територіальної цілісності, прагнення до демократичної моделі розвитку.

Початок липня ознаменується ще однією значною датою – 85-літтям створення Донецької області – краю шахтарів та металургів, лікарів і педагогів, талановитих та працелюбних людей.

Вітальну концертну програму, що розгорнулась на вуличному бульварі, склали виступи учнів загальноосвітніх шкіл, вихованців дитячих садків міста та хор ветеранів праці вокального ансамблю Палацу культури Авдіївського коксохімічного заводу.

Організатори свята влаштували на майданчику декілька зон для відпочинку. У парку для малечі проводились різні рухливі ігри, виставки декоративно-приладного мистецтва, для охочих зробити вироби своїми руками працювали майстер-класи. Для молоді цікавою була виставка міських громадських організацій, що розташувалась у парковій алеї. Кожна громадська організація мала змогу презентувати свою діяльність.

Сподіваємось, що всі, хто був присутній на святі, отримали незабутні емоції, піднесеність настрою, щире душевне тепло та заряд бадьорості.

Відділ культури ВЦА