ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

Завдяки клопотанню адміністрації Авдіївської центральної міської лікарні Міністерством охорони здоров’я направлені на підсилення і з 03.04.2018 року будуть проводити прийом хворих наступні лікарі:

1. Лікар-кардіолог – Садомець Олена Володимирівна.

Амбулаторний прийом буде проводитись у кабінеті № 12 поліклініки з 8:00 до 11:00.

2. Лікар-травматолог – Вишневський Дмитро Олександрович.

Амбулаторний прийом буде проводитись у кабінеті № 8 у стаціонарному корпусі з 8:00 до 14:00.

Авдіївська центральна міська лікарня

Як знайти сімейного лікаря і укласти договір: що повинен зробити кожен українець з 2 квітня 2018 року?

З 2 квітня розпочинається національна кампанія «Лікар для кожної сім’ї». Українці зможуть підписати декларацію з сімейним лікарем, терапевтом чи педіатром.

Як підписати декларацію, куди йти?

Детальніше...

Реалізація програми «Доступні ліки» в місті Авдіївка.

З квітня 2017 року в Україні запроваджено програму «Доступні ліки». В м.Авдіївка вона запрацювала трохи пізніше, після надходження до міста державних коштів. Ці кошти призначені для відшкодування вартості препаратів, які потребують диспансерні хворі трьох категорій: на бронхіальну астму, цукровий діабет 2 типу та на серцево-судинні захворювання. У переліку було 23 назви лікарських засобів (3 січня 2018 року вони будуть доповнені ще двома діючими речовинами: лозартан та глібенкламід). Рецепти для них виписують у Авдіївському ЦПМСД усі без винятку сімейні лікарі.

Детальніше...

Увага - КІР!

Профілактичні щеплення є одним з найбільш ефективних засобів боротьби з туберкульозом, дифтерією, кором, поліомієлітом. Саме завдяки вакцинації вдалося перемогти натуральну віспу. Проте для ефективної боротьби з вакцинокерованими інфекціями рівень привитості населення повинен складати не менше 95%. В даний час із-за браку вакцин в минулі роки, нерозуміння деякими громадянами необхідності вакцинації, відмовою від профілактичних щеплень рівень привитості дитячого населення знизився до 20-25%. Саме завдяки цьому в Україні  зараз високий рівень захворюваності на кір. За даними ЗМІ в м. Одеса захворіли кором 373 дитини, 3-е дітей померли від ускладнень кору (для порівняння - в попередні роки реєструвалися одиничні випадки даного захворювання по всій країні). Випадки захворювання кору вже реєструються і в Донецької області, одиничні випадки зареєстровані в Торецком, Костянтинівці, Покровську. 

Детальніше...

Урядова програма «Доступні ліки»

З 18 квітня стартувала програма «Доступні ліки».

 «Доступні ліки» - це урядова програма забезпечення кожного громадянина України необхідними лікарськими засобами, які покращать якість його життя,зможуть запобігти виникненню ускладнень та передчасної смертності.

Детальніше...

Управління Держпродспоживслужби в Ясинуватському районі повідомляє

Управління Держпродспоживслужби в Ясинуватському районі,  в зв'язку з виявленням  випадків ботулізму серед населення, які ймовірно пов'язані із вживанням в'яленої риби промислового виробництва та на виконання наказу Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів № 366 від 31 травня 2017 року повідомляє про небезпечність хвороби.

Детальніше...

Як і які препарати українці можуть отримати безкоштовно

З 1 квітня в Україні стартувала урядова програма «Доступні ліки». Про це повідомили в Міністерстві охорони здоров’я.

Безкоштовні препарати можуть отримати пацієнти, які хворіють на серцево-судинні захворювання, діабет ІІ типу та бронхіальну астму. Ці захворювання найбільш поширені в Україні і найчастіше спричиняють виникнення інвалідності та смертності. Тому уряд надав пріоритет у їх безкоштовному лікуванні. Реєстр препаратів, які підлягають відшкодуванню, можна переглянути на сайті МОЗ https://goo.gl/lG6NRM.

Детальніше...