В місті Авдіївка виявлено перший випадок захворюваності на COVID-19

У зв’язку із виявленням в місті Авдіївка випадку захворюваності на COVID-19, 15 червня 2020 року відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням керівника військово-цивільної адміністрації Віталія Барабаша, під час якої була обговорена ситуація щодо необхідності підвищення рівня контролю за дотриманням карантинних вимог.

За  інформацією адміністрації КНП «Авдіївська центральна міська лікарня» Авдіївської міської ради станом на 15.06.2020 в місті Авдіївка виявлена особа, у якої позитивний ПЛР-тест на коронавірусну хворобу. Проводяться протиепідемічні заходи, виявлення та обстеження членів сім`ї та інших контактних осіб. Стан усіх контактних осіб на сьогодні також задовільний.

     Віталій Барабаш звернув особливу увагу, що не дивлячись на послаблення, які були прийняті на попередньому засіданні комісії, карантинні заходи не відмінені, тож усім – і мешканцям, і суб’єктам господарювання всіх форм власності необхідно жорстко дотримуватися усіх вимог, і, насамперед, використовувати засоби індивідуального захисту та соціальної дистанції. Особливу увагу приділити дотриманню протиепідемічних заходів у пасажирському транспорті, об’єктах торгівлі, магазинах та можливих місцях скупчення людей.