ДСНС інформує

Шановні громадяни!


Знання та виконання правил поведінки на воді є запорукою безпеки життя, а також отримання задоволення від відпочинку. Рятувальники м. Авдіївка звертають вашу увагу на потребу навчання правилам поведінки на воді малолітніх дітей. Серед загальних правил безпеки, рекомендуємо вам звернути увагу на те, що:
• діти повинні купатися виключно під наглядом дорослих;
• вчитися плавати потрібно під керівництвом інструктора або батьків;
• купатися i пірнати у незнайомих місцях - ЗАБОРОНЕНО, це можна робити виключно у спеціально обладнаних місцях;
• заборонено запливати за обмежувальні знаки;

Детальніше...

ДСНС попереджає

Шановні громадяни!

 Служба порятунку звертається до вас із проханням дотримуватись заходів безпеки та режиму карантину через небезпеку поширення коронавірусу. Просимо вас не виходити на вулицю без нагальної потреби, не відвідувати місця скупчення людей, під час перебування на вулиці одягати захисні маски, зберігати дистанцію між людьми не менше ніж 2 метри та дотримуватись заходів особистої гігієни. Подбайте про близьких та рідних людей літнього віку, забезпечивши їх усім необхідним, аби їм не довелось виходити на вулицю.

Дисципліна та виконання усіх особистих та загальних заходів безпеки є протидією поширенню коронавірусної інфекції! Пам’ятайте, відповідальність – рятує життя!

ДПРЗ-15 ГУ ДСНС України у Донецькій області

Військово-цивільна адміністрація м. Авдіївка інформує

З метою збереження життя і здоров’я мешканців міста Авдіївка та запобігання нещасних випадків у надзвичайних ситуаціях розміщуємо «Пам’ятку щодо дій населення у надзвичайних ситуаціях» та «Пам’ятку населенню «Правіла поведінки населення при виникненні надзвичайних ситуацій», про порядок поводження мешканців під час обстрілів населених пунктів, а також правила поведінки населення при виникненні надзвичайних ситуацій.

- Пам’ятка населенню «Правіла поведінки населення при виникненні надзвичайних ситуацій»

- Пам’ятка щодо дій населення у надзвичайних ситуаціях

Безпечний відпочинок

Співробітники ДПРЗ-15 продовжують профілактично-роз’яснювальну роботу серед населення. Так 13 травня рятувальники м. Авдіївка провели профілактично-роз’яснювальну роботу у вигляді рейду по місцях масового відпочинку людей на природі та у парках нашого міста. Під час проведення даного заходу мешканцям роз’яснювали правила пожежної безпеки при відпочинку на відкритих територіях, лісосмугах тощо. А для того щоб надана інформація закріплювалася, рятувальники роздавали кольорові листівки на відповідні тематики.

Детальніше...

До уваги батьків та любителям відпочинку на березі водойми!

З наближенням теплих літніх днів, багато з нас підуть шукати прохолоди або просто на відпочинок до водоймищ, ставків тощо. У ці дні, також на водоймах можна побачити багато малечі, діти які самі відпочивають без дорослих. Зважаючи на вищевикладене, рятувальники м. Авдіївка звертаються із застереженням до всіх охочих відпочити біля води, щодо виконання правил безпечної поведінки на воді.

Детальніше...

«Обери обличчя поліції Донеччини»

Поліція Донеччини проводить конкурс «Обери обличчя поліції Донеччини».

Мешканцям міста Авдіївка пропонують обирати найкращого разом! Голосуйте, обирайте свого поліцейського!

Конкурс та голосування буде тривати до 31 травня.

Детальніше...

ДПРЗ-15 ГУ ДСНС України у Донецькій області інформує

Напередодні свята хоробрості наших ветеранів, ДПРЗ-15 вітаємо Вас зі славним святом, значущим для всієї нашої країни в цілому і для кожної української сім’ї окремо. Нехай буде спокійним небо над Вами, нехай буде мир у Вашій родині. Пишаємося подвигом нашого народу і передаємо пам’ять про нього своїм дітям і онукам. А для співвітчизників, котрі вирішили провести дане свято на природі, співробітники ДПРЗ-15 нагадують елементарні правила поведінки на природі.

Детальніше...

ДПРЗ-15 ГУ ДСНС України у Донецькій області інформує

У четвер, 3 січня, внаслідок пожежі у приватному будинку м. Авдіївка загинула 77-річна жінка. В одній з кімнат домівки сталося займання дивану від електричного обігрівального приладу, що стояв поруч. 

Прибувши до місця виклику рятівники ДПРЗ-15 повідомили, що оселя була повністю заповнена димом і через відсутність доступу свіжого повітря, практично у герметичній кімнаті пожежа не розповсюдилась далі. Попередня причина смерті літньої жінки - отруєння продуктами горіння.

Детальніше...

Перелік підвальних приміщень КП "СЕЗ" Авдіївської міської ради, придатних до фонду захисних споруд цивільного захисту, як споруд подвійного призначення та найпростіших укриттів станом на 01.12.2018р.

На виконання Указу Президента України від 26 листопада 2018 року №393/2018 «Про введення воєнного стану в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2015 року № 544 «Про затвердження типового плану запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях», рішення міської комісії з питань ТЕБ та НС від 04.12.2018 року № 10. «Про забезпечення діяльності  місцевої ланки територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту міста Авдіївка Донецької області в режимі воєнного стану» доводимо  до  відома місця укриття населення у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій воєнного характеру.

Дані надані у таблиці, що додається.

Детальніше...

До уваги громадян!

У зв’язку з погіршенням погодних умов на території Донецької області співробітниками ДПРЗ-15 ГУ ДСНС України у Донецькій області було проведено робочу зустріч з співробітниками відомства охорони здоров’я. Під час зустрічі розглядалися правила поведінки при погіршені погодних умов, надання першої медичної допомоги при переохолодженні та правил поведінки при виявлені ВНП.

Виходячи з вищесказаного, ДПРЗ-15 ГУ ДСНС України у Донецькій області хоче довести до Вас, шановні громадяни, правила поведінки при погіршені погодних умов, правила надання першої медичної допомоги при переохолодженні та правил поведінки при виявлені ВНП.

Детальніше...

ДПРЗ-15 ГУ ДСНС України у Донецькій області інформує

Готуючись до похолодання, комісією з питань ТЕБ та НС ВЦА м. Авдіївка було прийнято протокольне рішення щодо обладнання пунктів обігріву. Відповідно до цього рішення ДПРЗ-15 ГУ ДСНС України у Донецькій області доводить до Вашого відому, що згідно до п. 2 протокольного рішення №9 комісії з питань ТЕБ та НС ВЦА м. Авдіївка від 15.11.2018 року прийнято рішення стосовно визначення місць пунктів обігріву за адресами: м. Авдіївка, вул. Комунальна, буд. 8 (підвальне приміщення) та м. Авдіївка, вул. Чистякова, буд. 60а (приміщення ДП «Лінійна поліклініка, станція Авдіївка»).

ДПРЗ-15 ГУ ДСНС
України у Донецькій області

ДПРЗ-15 ГУ ДСНС України у Донецькій області інформує

У зв'язку з різким похолоданням на території країни ДПРЗ-15 ГУ ДСНС України у Донецькій області проводить інформаційно-роз'яснювальну роботу серед мешканців приватного сектора м. Авдіївка та частини Ясинуватського району, яка входить до зони оперативної відповідальності ДПРЗ-15 ГУ ДСНС України у Донецькій області. В ході таких рейдів з мешканцями приватних будинків проводиться робота у вигляді інструктажів щодо дотримання елементарних Правил пожежної безпеки у побуті. Також ДПРЗ-15 ГУ ДСНС України у Донецькій області хоче звернути Вашу увагу щодо виконання елементарних Правил пожежної безпеки, а саме:

Детальніше...