З ТУРБОТОЮ ПРО ХЛІБ

Продовжується період збирання врожаю, який характеризується підвищеною пожежною небезпекою, під час якої виникає висока вірогідність виникнення пожеж. Загрозливу обстановку створюють спекотна погода, сухі хліби, енергонасичені хлібозбиральні та зернопереробні агрегати, які можуть знаходитися у несправному стані.

Саме в цей час найменша необережність із вогнем у хлібних масивах – кинутий недопалок, іскри від сільгоспмашин або необережність із використанням відкритого вогню, можуть призвести до пожежі, перетворюючи хліб на чорний попіл.

Детальніше...

Пам’ятка щодо дотримання правил пожежної та техногенної безпеки у весняно-літній пожежонебезпечний період

Співробітники ДПРЗ-15 стурбовані обстановкою з пожежами, яка склалася на території зони оперативної відповідальності. Тому, з настанням в цьому році літнього періоду закликаємо усіх громадян до дотримання елементарних вимог правил пожежної безпеки.

Щоб зберегти своє життя та життя близьких вам людей, пам’ятайте:

Детальніше...

ДПРЗ-15 ГУ ДСНС України у Донецькій області інформує

Шановні громадяни!

ДПРЗ-15 ГУ ДСНС України у Донецькій області щиро вітає Вас з наступаючим святом - Днем Святої Трійці. Бажаємо Вам Миру, добра і злагоди  Вашим оселям!

27.05.2018 року в храмах міста відбудуться богослужіння з нагоди відзначення Дня Святої Трійці.

Богослужіння відбудуться 27.05.2018 року з 8:00 до 12:00 в наступних храмах:

- Храм рівноапостольної Марії Магдалини (вул. Воробйова).

- Свято-Михайлівський Храм (вул. Красна, 195).

- Свято-Миколаївський Храм (вул. Героїв, 66).

У переддень цього дня варто згадати про правила пожежної та техногенної безпеки, яких слід дотримуватись при підготовці та проведенні святкування. Адже в кожному храмі відбудуться святкові заходи з великою кількістю людей. Тож і відповідальним за пожежну безпеку слід потурбуватись про те, щоб враження населення від заходу залишились приємними.

ДПРЗ-15 ГУ ДСНС України у Донецькій області

ДПРЗ-15 ГУ ДСНС України у Донецькій області інформує

Шановні батьки! Під час канікул, перебуваючи вдома, на вулиці, в спеціалізованих установах, приміщеннях, транспорті, діти повинні чітко виконувати  правила пожежної безпеки:

· заборонено брати з собою вогненебезпечні предмети, які можуть спричинити пожежу (запальнички, сірники, петарди, бенгальські вогні, феєрверки, цигарки, легкозаймисті речовини, вогнезаймисту рідину тощо);

· користуватися газовою плитою вдома слід тільки із спеціалізованим електричним приладом для вмикання і під наглядом дорослих;

Детальніше...

До відзначення Дня Європи!

Незабаром відбудуться масові заходи з нагоди відзначення Дня Європи в Україні. Для працівників ДСНС ці дні є особливо відповідальними, адже саме від них залежить безпека громадян. У святковий період рятівники переходять до посиленого варіанту несення служби.

У передсвяткові дні щороку на території України проходять профілактичні заходи з недопущення фактів реалізації піротехнічних засобів фізичними та юридичними особами без ліцензій та відповідних документів, у невстановлених місцях та стихійних ринках, виявлення осіб, які займаються виготовленням саморобної піротехніки і її збутом, здійснюють хуліганські дії з використанням піротехнічних засобів.

Детальніше...

«ЗАХИЩЕНЕ І ЗДОРОВЕ ПОКОЛІННЯ»

Щороку у Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 в Україні відзначають День охорони праці.

Цього року девіз Всесвітнього дня охорони праці «Захищене і здорове покоління» збігається із завданнями й метою Всесвітнього дня боротьби із дитячою працею, який відзначають 12 червня.

Детальніше...

ДПРЗ-15 ГУ ДСНС України у Донецькій області інформує

Запам’ятайте! Якщо ви випадково виявили вибухонебезпечний предмет, до нього не можна навіть торкатися – це дуже небезпечно. Знешкоджувати вибухонебезпечні предмети мають правотільки спеціально підготовлені фахівці піротехнічних груп, які пройшли фахову підготовку та мають практичні навички роботи з вибуховими речовинами та різноманітними боєприпасами.

Детальніше...

Шановні громадяни!

З початку року на території  області зафіксовано 1033 пожежі з гибеллю 76 осіб, з них 1 дитина в м. Мирноград Покровського району в приватному житловому секторі внаслідок дитячих пустощей з вогнем. В місті Авдіївка вже зафіксовано 23 пожежі.

Детальніше...

Дії під час виявлення ВНП

ДПРЗ-15  ГУ  ДСНС  України  у  Донецькій  області  попереджає населення при виявленні вибухонебезпечних предметів. У разі виявлення боєприпасів або речей, за зовнішніми ознаками схожих на боєприпаси, необхідно:

Детальніше...

Екскурсія до пожежно-рятувальної частини

Сьогодні, 11 квітня, учні 2-А класу ЗОШ № 7 відвідали 13 державну пожежно-рятувальну частину 15 державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Донецькій області.

Детальніше...

ОБЕРЕЖНО!!! ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНІ ПРЕДМЕТИ.

Необхідно пам’ятати, що виявлені вибухонебезпечні предмети (ВНП), які тривалий час перебували в землі чи воді, являють собою ще більшу небезпеку.

При виявленні ВНП  забороняється перекладати чи перекочувати їх з одного місця на інше, нагрівати і ударяти, намагатися розряджати і розбирати, використовувати заряди для розведення вогню і освітлення.

Детальніше...

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

З настанням теплої весняної погоди збільшуються випадки звернень громадян до служби ДСНС України у Донецькій області із повідомленням про виявлення вибухонебезпечних предметів (ВНП). Також збільшуються трагічні випадки із громадянами, які не тільки виявили ВНП, а ще з тими хто розпочав «дачний сезон» та із тими хто ще користується пічним опаленням. На превеликий жаль, мешканці міста Авдіївка, тому не виключення.

Тому ДПРЗ-15 хоче ще раз нагадати Вам елементарні правила пожежної безпеки у побуті та правила поведінки при виявленні ВНП.

Детальніше...