Перелік підвальних приміщень КП "СЕЗ" Авдіївської міської ради, придатних до фонду захисних споруд цивільного захисту, як споруд подвійного призначення та найпростіших укриттів станом на 01.12.2018р.

На виконання Указу Президента України від 26 листопада 2018 року №393/2018 «Про введення воєнного стану в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2015 року № 544 «Про затвердження типового плану запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях», рішення міської комісії з питань ТЕБ та НС від 04.12.2018 року № 10. «Про забезпечення діяльності  місцевої ланки територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту міста Авдіївка Донецької області в режимі воєнного стану» доводимо  до  відома місця укриття населення у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій воєнного характеру.

Дані надані у таблиці, що додається.

До уваги громадян!

У зв’язку з погіршенням погодних умов на території Донецької області співробітниками ДПРЗ-15 ГУ ДСНС України у Донецькій області було проведено робочу зустріч з співробітниками відомства охорони здоров’я. Під час зустрічі розглядалися правила поведінки при погіршені погодних умов, надання першої медичної допомоги при переохолодженні та правил поведінки при виявлені ВНП.

Виходячи з вищесказаного, ДПРЗ-15 ГУ ДСНС України у Донецькій області хоче довести до Вас, шановні громадяни, правила поведінки при погіршені погодних умов, правила надання першої медичної допомоги при переохолодженні та правил поведінки при виявлені ВНП.

Детальніше...

ДПРЗ-15 ГУ ДСНС України у Донецькій області інформує

Готуючись до похолодання, комісією з питань ТЕБ та НС ВЦА м. Авдіївка було прийнято протокольне рішення щодо обладнання пунктів обігріву. Відповідно до цього рішення ДПРЗ-15 ГУ ДСНС України у Донецькій області доводить до Вашого відому, що згідно до п. 2 протокольного рішення №9 комісії з питань ТЕБ та НС ВЦА м. Авдіївка від 15.11.2018 року прийнято рішення стосовно визначення місць пунктів обігріву за адресами: м. Авдіївка, вул. Комунальна, буд. 8 (підвальне приміщення) та м. Авдіївка, вул. Чистякова, буд. 60а (приміщення ДП «Лінійна поліклініка, станція Авдіївка»).

ДПРЗ-15 ГУ ДСНС
України у Донецькій області

ДПРЗ-15 ГУ ДСНС України у Донецькій області інформує

У зв'язку з різким похолоданням на території країни ДПРЗ-15 ГУ ДСНС України у Донецькій області проводить інформаційно-роз'яснювальну роботу серед мешканців приватного сектора м. Авдіївка та частини Ясинуватського району, яка входить до зони оперативної відповідальності ДПРЗ-15 ГУ ДСНС України у Донецькій області. В ході таких рейдів з мешканцями приватних будинків проводиться робота у вигляді інструктажів щодо дотримання елементарних Правил пожежної безпеки у побуті. Також ДПРЗ-15 ГУ ДСНС України у Донецькій області хоче звернути Вашу увагу щодо виконання елементарних Правил пожежної безпеки, а саме:

Детальніше...

До уваги громадян!

ДПРЗ-15 ГУ ДСНС України у Донецькій області продовжує проводити інформаційно-роз'яснювальну роботу серед мешканців приватного сектора м. Авдіївка та частини Ясинуватського району. В ході таких рейдів з мешканцями приватних будинків проводиться робота у вигляді інструктажів щодо дотримання елементарних Правил пожежної безпеки у побуті. Наприклад:

Детальніше...

До уваги громадян!

З настанням прохолодної погоди, всі люди починають готуватися до опалювального сезону, тим паче, якщо мешкають у власних будинках. У зв'язку з цим 15 державний пожежно-рятувальний загін ГУ ДСНС України у Донецькій області проводить інформаційно-роз'яснювальну роботу серед мешканців приватного сектора м. Авдіївка та частини Ясинуватського району, яка входить до зони оперативної відповідальності 15 державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Донецькій області. В ході таких рейдів з мешканцями приватних будинків проводиться робота у вигляді інструктажів щодо дотримання елементарних Правил пожежної безпеки у побуті. Наприклад:

Детальніше...

До уваги мешканців міста!

Сімнадцятого жовтня 2018 року о 03 годині 58 хвилин до ПЗЧ ДПРЧ-13 ДПРЗ-15 ГУ ДСНС України у Донецькій області надійшло повідомлення про пожежу за адресою: Донецька область, м. Авдіївка, вул. Гагаріна, буд. 1, кв. 33.

На пожежу автоматично було направлено АД-30 ДПРЗ-22 та дві АЦ-40 ДПРЗ-15, 11 чоловіка особового складу. У наслідок пожежі загиблих чи травмованих людей або тварин не виявлено. Причиною пожежі стало необережне поводження з вогнем при палінні у ліжку господаря даної квартири.

Детальніше...

Безпека на воді

Шановні співвітчизники, знання та виконання правил поведінки на воді є запорукою безпеки життя, а також отримання задоволення від відпочинку. ДПРЗ-15 звертає Вашу увагу щодо потреби пояснення правил поведінки на воді дітям. Також наводимо елементарні Правила безпечної поведінки на воді та біля води:

Детальніше...

Осінь золота.

Шановні мешканці міста Авдіївка! ДПРЗ-15 вітає всіх Вас, з настанням чарівної пори року. Як відомо, що саме з цієї пори, наша матінка природа розпочинає приводити себе в чарівний вигляд, розфарбований у різноманітні яскраві кольори. У цей же час, усі ми починаємо готовити свої городи та сади до зимівлі, збираючи суху траву, листя та т.п.

Враховуючи вище викладене ДПРЗ-15 хоче нагадати Вам елементарні Правила пожежної безпеки у побуті, Правила поведінки при виявленні ВНП та застерегти Вас від неправомірних дій.

Детальніше...

З ТУРБОТОЮ ПРО ХЛІБ

Продовжується період збирання врожаю, який характеризується підвищеною пожежною небезпекою, під час якої виникає висока вірогідність виникнення пожеж. Загрозливу обстановку створюють спекотна погода, сухі хліби, енергонасичені хлібозбиральні та зернопереробні агрегати, які можуть знаходитися у несправному стані.

Саме в цей час найменша необережність із вогнем у хлібних масивах – кинутий недопалок, іскри від сільгоспмашин або необережність із використанням відкритого вогню, можуть призвести до пожежі, перетворюючи хліб на чорний попіл.

Детальніше...

Пам’ятка щодо дотримання правил пожежної та техногенної безпеки у весняно-літній пожежонебезпечний період

Співробітники ДПРЗ-15 стурбовані обстановкою з пожежами, яка склалася на території зони оперативної відповідальності. Тому, з настанням в цьому році літнього періоду закликаємо усіх громадян до дотримання елементарних вимог правил пожежної безпеки.

Щоб зберегти своє життя та життя близьких вам людей, пам’ятайте:

Детальніше...

ДПРЗ-15 ГУ ДСНС України у Донецькій області інформує

Шановні громадяни!

ДПРЗ-15 ГУ ДСНС України у Донецькій області щиро вітає Вас з наступаючим святом - Днем Святої Трійці. Бажаємо Вам Миру, добра і злагоди  Вашим оселям!

27.05.2018 року в храмах міста відбудуться богослужіння з нагоди відзначення Дня Святої Трійці.

Богослужіння відбудуться 27.05.2018 року з 8:00 до 12:00 в наступних храмах:

- Храм рівноапостольної Марії Магдалини (вул. Воробйова).

- Свято-Михайлівський Храм (вул. Красна, 195).

- Свято-Миколаївський Храм (вул. Героїв, 66).

У переддень цього дня варто згадати про правила пожежної та техногенної безпеки, яких слід дотримуватись при підготовці та проведенні святкування. Адже в кожному храмі відбудуться святкові заходи з великою кількістю людей. Тож і відповідальним за пожежну безпеку слід потурбуватись про те, щоб враження населення від заходу залишились приємними.

ДПРЗ-15 ГУ ДСНС України у Донецькій області