Новому врожаю – надійний протипожежний захист

Цього року природа підготувала для нас непрості випробування. Спекотна суха погода та необережне поводження громадян з вогнем можуть спричинити стрімке зростання кількості пожеж.

Щоб виростити та зберегти врожай без втрат, які може заподіяти вогонь, потрібен суворий контроль за дотриманням протипожежних вимог у місцях збирання, зберігання та переробки продукції нового врожаю. Небезпека виникнення пожеж під час збирання зернових визначається технічними та технологічними причинами, до яких відносяться: іскри вихлопних труб автотехніки, намотування соломи на деталі, що крутяться, попадання соломи на нагріті частини автотехніки, зернова пилюка (накопичуючись на конструкціях техніки, при невеликому джерелі запалювання може створити умови для розповсюдження), самозаймання (сіна, силосу) та найчастішою причиною являється порушення правил пожежної безпеки обслуговуючим персоналом.

Тож слід пам’ятати про небезпеку паління і не використовувати відкритий вогонь поблизу хлібних масивів, та місць складування готової продукції.

Не допустити пожеж у період жнив і зберегти вирощений врожай – наш спільний обов’язок!!!

ДПРЗ-15 ГУ ДСНС
України у Донецькій області