До уваги мешканців м. Авдіївка!!!

31 жовтня 2017 року у 13 годин 30 хвилин до пункту зв’язку ДПРЗ-15 надійшло повідомлення про пожежу за адресою: м. Авдіївка, вул. Гагаріна, б. 12, кв. 116.

По прибуттю на місце було встановлено, що пожежа виникла в житловій квартирі п’ятиповерхового будинку, на п’ятому поверсі. Під час ліквідації пожежі було виявлено тіла двох осіб. За попередніми даними одне із тіл належить господарю квартири, а друге – невстановленої особи.

Імовірна причина пожежі – нехтування правилами пожежної безпеки у побуті, а саме необережне поводження з вогнем.

Виходячи з вище викладеного та беручи до уваги настання осінньо-зимового періоду, ДПРЗ-15 хоче звернутися до громадян міста та нагадати елементарні правила пожежної безпеки у побуті: небезпечно палити в кріслі, на дивані, у ліжку перед сном, особливо в стані сп'яніння. Залишені цигарки, які тліють - прямий шлях до пожежі. Перед тим, як викинути недопалок у відро для сміття або звільнити попільничку, треба залити їх водою. Полум'я свічки, що горить, - також поширена причина пожежі. Тому, перед виходом з приміщення, слід його загасити. Ні в якому разі не слід залишати дітей наодинці із засвіченою свічкою.

Електронагрівні прилади, каміни і так далі, мають бути встановлені на відстані не менше чим за метр від меблів, інших горючих речовин і матеріалів. Щорічно перевіряйте протипожежний стан будинку, квартири. Своєчасно чистить будинок від горючих речовин і матеріалів. Не захаращуйте балкони, лоджії, комори, сараї, горища, гаражі і тому подібне.

Варто навчитися користуватися вогнегасниками і іншими первинними засобами пожежогасіння і дотримуватися правил пожежної безпеки. Будьте обережні з вогнем і дотримуйтеся правил пожежної безпеки в побуті.

ПАМ'ЯТАЙТЕ!!! Життя людини одне і лише разом ми зможемо уникнути нещастя дотримуючись елементарних правил пожежної безпеки.

ДПРЗ-15 ГУ ДСНС України в Донецькій області