ШАНОВНІ АВДІЇВЦІ !!!

У 2017 році в населених пунктах та об'єктах суб'єктів господарювання зафіксовано 71514 пожеж, що на 17,7 % більше, ніж за аналогічний період 2017 року. У наслідок пожеж загинуло 1222 особи та 1118 отримали травми. Порівнюючи з аналогічним періодом 2016 року, кількість загиблих у наслідок пожеж збільшилася на 6%, кількість травмованих – на 22,6%. Крім того, з настанням холодів в осінньо-зимовий період значно збільшується кількість пожеж через використання теплових та електричних приладів.

Враховуючи викладене 15 державний пожежно-рятувальний загін м. Авдіївка спільно з представниками ЗМІ провели рейдові заходи у житловому секторі з проханням дотримуватися елементарних правил пожежної безпеки. Перш за все користуватися тільки справними та сертифікованими в Україні нагрівальними електроприладами. Не залишати їх без нагляду, навіть на короткий час, обов’язково вимикати електроприлади на ніч та виходячи з дому. Не застосовувати в запобіжних електролічильниках саморобні плавкі вставки.

Ще одна велика помилка людей, причому всіх вікових категорій, – використання для обігріву приміщення печей для приготування їжі. Популярністю в цій справі користуються як електроплитки, так і газові плити. Наголошуємо: це суворо заборонено! У випадку з електроплитою, може статися пожежа. Газова піч більш небезпечна: ймовірне отруєння газом та навіть вибух.

В разі виникнення пожежі треба одразу припинити подачу електроживлення. Після знеструмлення прилад можна накрити щільною ковдрою і таким чином загасити полум’я. Якщо електроприлад загорівся, його не можна гасити водою, адже вода добре проводить електричний струм. Забороняється тягнути за електричний шнур руками, а також чіпати оголені дроти.

Щиро запрошуємо до співпраці, яка є необхідною для підвищення рівня обізнаності людей щодо правил пожежної безпеки. Лише разом ми зробимо життя безпечним!

Телефон служби порятунку 101

ДПРЗ-15 ГУ ДСНСУ у Донецькій області