Шановні мешканці нашого міста!

Свято Різдва чекають з нетерпінням і дорослі, і малі. Воно приносить нам надію на мир та злагоду, чимало радощів, веселощів та солодощів. Свято тішить своїм затишком, спокоєм та надіями на краще майбутнє.

15 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області щиро вітає Вас зі святим Різдвом та в цей хвилюючий час нагадує Вам що не варто нехтувати про елементарні заходи пожежної та особистої безпеки.

Саме необережність громадян у поводженні з вогнем в побуті, порушення правил експлуатації або несправність газових, електричних приладів, нехтування правилами перебування на водоймищах які покрити кригою, перебування на повітрі під час морозів та т.і. найчастіше призводять до біди.
Шановні Авдіївці! Звертаємося до Вас з проханням дотримуватись правил пожежної та особистої безпеки, бути обережними у поводженні з вогнем, поведінці на криги . Давайте разом докладемо максимум зусиль, щоб свято Різдва були наповнені лише позитивними емоціями.

Пам’ятайте: безпека Вашого життя та життя окружаючих залежить від Вас самих. Будьте обережні, не допустіть трагедії в свій дім.

15 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області