Увага! Погіршення погодних умов!

Шановні громадяни! За інформацією Українського гідрометеорологічного центру внаслідок двох активних південно-західних циклонів в Україні очікується складні погодні умови. На території Донецькій області очікується: 17 березня – порив вітру 15-22 м/с; 18 березня – сильний дощ, пориви вітру 15-22 м/с; 19 березня – сильні опади у вигляді дощу і мокрого снігу, місцями налипання мокрого снігу, ожеледь (приріст снігового покрову 10-15 см.), пориви вітру 15-20 м/с, на дорогах ожеледиця.

Зниження нічної температури в Україні до 10-16˚.

Такі погодні умови можуть призвести до порушення руху транспорту, також ускладнити роботу енергетичної галузі та комунального господарства.

З метою забезпечення оперативного реагування на можливі події та надзвичайні ситуації, пов’язаних з  погіршенням погодних умов, порушенням зв’язку, енергозабезпечення і ускладнення руху транспорту,  просимо  Вас обмежитись з застосуванням автотранспортних засобів та виїзду за межі населених пунктів задля Вашої безпеки. ДПРЗ-15 ГУ ДСНС України у Донецькій області застерігає тих, хто все ж вирішив виїхати на власному транспорті, бути обережними при ожеледі на дорогах і пішохідних зонах міста. Водіям рекомендується дотримуватися безпечного швидкісного режиму, дистанції, відмовлятися від ризикованих маневрів, які за несприятливих погодних умов можуть привести до аварійних ситуацій; при наближенні до пішохідних переходів і місць розташування дитячих установ необхідно знижувати швидкість до мінімуму; не забувати включити габаритні вогні або протитуманні ліхтарі; не використовувати автотранспорт з літніми шинами.

Пам'ятайте, що найкращий спосіб вийти з неприємної ситуації - це в неї не потрапляти.  В сильний мороз намагайтеся не виходити з дому без особливої на те необхідності.

                                                          ДПРЗ-15 ГУ ДСНС України у Донецькій області