ДПРЗ-15 ГУ ДСНС України у Донецькій області інформує

Шановні громадяни!

У зв'язку із збільшенням випадків виникнення пожеж на території України та сусідніх держав на об'єктах різного призначення з наявністю людей, наслідком яких є велика кількість загиблих та постраждалих 02.04.2018 року згідно з дорученням Головного управління ДСНС України у Донецькій області “Про проведення тактико-спеціальних навчань в навчальних закладах” було проведено тактико-спеціальне навчання з відпрацюванням евакуаційних заходів, гасіння умовної пожежі та перевірки джерел зовнішнього водопостачання.

Для проведення вказаних заходів було обрано ДНЗ №7 “Теремок”. О 14 год. 45 хв. було розпочато тактико-спеціальне навчання. У навчанні прийняли участь 2 екіпажу Національної поліції, карета швидкої допомоги, 2 автоцистерни ДПРЗ-15 та співробітники дошкільного закладу.

В ході виконання навчання співробітниками дошкільного закладу було проведено швидку евакуацію всіх дітей. Співробітники Національної поліції було вжито заходів щодо перекриття проїжджої частини дороги. Підрозділами ДПРЗ-15 було проведено розвідку щодо виявлення умовно постраждалих та ліквідовано умовну пожежу. В цілому поставлену задачу було виконано у повному обсязі.

ДПРЗ-15 ГУ ДСНС України у Донецькій області