До відзначення Дня Європи!

Незабаром відбудуться масові заходи з нагоди відзначення Дня Європи в Україні. Для працівників ДСНС ці дні є особливо відповідальними, адже саме від них залежить безпека громадян. У святковий період рятівники переходять до посиленого варіанту несення служби.

У передсвяткові дні щороку на території України проходять профілактичні заходи з недопущення фактів реалізації піротехнічних засобів фізичними та юридичними особами без ліцензій та відповідних документів, у невстановлених місцях та стихійних ринках, виявлення осіб, які займаються виготовленням саморобної піротехніки і її збутом, здійснюють хуліганські дії з використанням піротехнічних засобів.

ДПРЗ-15   застерігає громадян від придбання несертифікованої піротехнічної продукції, яка продається у невстановлених місцях, без відповідних документів і становить небезпеку. До кожного піротехнічного засобу обов’язково має бути інструкція, а також має бути вказана дата виготовлення та термін придатності. Дотримуйтесь цих умов, щоб уникнути на вашому святі нещасних випадків. Особливо це стосується дітей!

Законодавством України продаж будь-яких піротехнічних засобів особам до 18 років категорично заборонений. Діти, які купують небезпечні забавки можуть отримати травми, опіки, каліцтва.

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ використання  феєрверків, салютів без погодження з органами державного нагляду у сфері пожежної та техногенної  безпеки.