Сьогодні в Авдіївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 6 відбувся телеміст з м. Бориспіль

Учні 8-11 класів ділилися своїми думками щодо вибору професії, визначення себе як особистості в подальшому житті. Доволі жваво обговорювали питання: «Що я зробив би в першу чергу, якщо б став державним службовцем?».

Детальніше...

Авдіївські педагогічні працівники познайомились з особливостями використання кінезіологічних вправ

Сьогодні в авдіївському дитячому садочку "Малюк" відбулося міське методичне об'єднання за темою: "Взаємозв'язок роботи вчителя - логопеда та практичного психолога у ДНЗ", яке відвідали представники Центру професійного розвитку педагогічних працівників військово – цивільної адміністрації прифронтового міста та інші освітяни.

Детальніше...

Відділ освіти інформує випускників 11 класів про початок реєстрації для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні

Реєстрація випускників триватиме протягом 5-19 січня 2021 року на сайті Донецького Регіонального центру оцінювання якості освіти. У цьому році пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови, української мови та літератури, історії України, математики, математики ( завдання рівня стандарту), біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської , німецької та французької мов відбудеться 10 квітня.

Детальніше...

Оголошення

Найменування та місце знаходження центру професійного розвитку педагогічних працівників: відділ освіти військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області за адресою: м. Авдіївка, вул. Корольова 2

Детальніше...

14 грудня у відділі освіти військово- цивільної адміністрації під головуванням заступника керівника військово-цивільної адміністрації Сергія Легенького відбувся конкурс на посаду директора комунальної установи "Центр професійного розвитку педагогічних працівників"

До конкурсного відбору було допущено одного кандидата - Дивидову Марину. Кандидат успішно пройшла конкурс, який складався з письмового іспиту та співбесіди - презентації стратегії розвитку закладу.

Детальніше...

Серія тренінгів з неформальної освіти

24 вересня 2020 відділ освіти ВЦА м. Авдіївка спільно з громадською організацією "Сила ідей" розпочали серію тренінгів з неформальної освіти та активного громадянства. Мета тренінгів – дати необхідні знання та навички шкільним громадам, згуртувати учнів, батьків, учителів і адміністрацію навколо вирішення спільних проблем.
Перша зустріч відбулася у форматі педагогічної кав’ярні та тренінгу на тему «Як зробити оцінювання в школі ресурсом для розвитку?» Разом тренеркою Тетяна Філіпенко говорили про переваги формувального оцінювання та про те, як педагогу поєднати традиційне та формувальне оцінювання в своїй роботі.
Дякуємо небайдужим вчителям, учням та батькам. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю

Конкурс

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС
на заміщення вакантної посади директора
Авдіївської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 6
Авдіївської міської ради

Найменування та місцезнаходження навчального закладу: Авдіївська загальноосвітня школа I-III ступенів № 6 Авдіївської міської ради Донецької області, місто Авдіївка, бульвар Шевченко, буд. 1

Найменування посади та умови оплати праці: директор Авдіївської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 6 Авдіївської міської ради Донецької області; призначення на посаду – контрактне, оплата праці проводиться відповідно до вимог наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26.09.2005 № 557, постанови Кабінету Міністрів України «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» від 30.08.2002 № 1298, Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15.04.1993 № 102., надбавка за вислугу років встановлюється відповідно до Закону України «Про освіту».

Детальніше...

Дошкільні заклади міста поновили роботу

15 червня 2020 року після тривалої карантинної паузи через COVID-19 у місті Авдіївка знову запрацювали дошкільні навчальні заклади, щоправда з певними правилами і обмеженнями.
До відкриття дошкільні заклади готувалися з сумлінною ретельністю. З директорами, педагогами та медичним персоналом проведені наради з питань організації протиепідемічних заходів на період карантину та дотримання вимог постанови Головного державного санітарного лікаря України. Заклади забезпечені засобами дезінфекції та індивідуального захисту: закуплено маски, паперові рушники, рукавички, тари для утилізації використаних засобів індивідуального захисту, антисептики, дезінфектори, безконтактні термометри.
На подвір’ї вихователі та медична сестра зустрічатимуть діток. Батьки мають бути у масках, але до закладу вони не заходитимуть. Вихованцям мірятимуть температуру, якщо вона менша за 37,2°C, то дітки займатимуться в садочку, якщо ж більша – то їх у заклад не допускатимуть. Таку ж перевірку проходитимуть і працівники. Протягом дня медична сестра буде вимірювати температуру кожні чотири години. Також у садочках облаштовано  ізолятори на випадок, якщо у дитини погіршиться самопочуття, працівники закладів розставили столи та ліжка відповідно до дозволеної дистанції, прибрали килими з довгим ворсом, тканинні рушники та м’які іграшки. Розроблено графіки прогулянок та занять, щоб не допустити змішування груп.
У період карантину надважливим залишаються гігієна та соціальна дистанція. Попри загальне послаблення обмежень, кожна родина повинна керуватись принципами безпеки, особливо коли йдеться про здоров’я дитини.

За інформацією відділу освіти

Детальніше...

Оголошення

Шановні батьки! Відділ освіти військово цивільної адміністрації повідомляє, що у зв’язку з продовженням карантину буде продовжено прийом документів до першого класу. Нагадуємо, що зарахування дітей до закладу освіти здійснюється відповідно до території обслуговування. Ознайомитися з територією обслуговування закладу освіти можна на сайті закладу освіти, сайті відділу освіти, сайті військово – цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області (розпорядження керівника ВЦА м.Авдіївка Донецької обл. від 26.05.2020 №470).

До дня Матері

Травень – місяць, багатий на свята, найпишніша та найпрекрасніша пора весни. І одне з травневих свят в Україні називається просто, але стосується кожного з нас, кожної людини, яка живе та ходить по землі.

День Матері відзначається в нашій країні у другу неділю травня. Свято не стало державним, але все більше і більше людей визнають необхідність в особливому дні, який став би торжеством тих жінок, які подарували життя, виховали і кожен день підтримують і люблять нас. Адже поки мама жива – ти все ще дитина, принаймні для неї.

 У цей день ми від усієї душі вітаємо дорогих мам зі святом. Хай світлом і добром відгукуються у душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість! Прийміть у подарунок вітання від закладів освіти нашого міста!

Детальніше...

До Дня пам’яті та примирення та 75-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

І живуть у пам’яті народу його вірні дочки і сини,
Ті, що не вернулися з походів грізної, великої війни.
Їх життя, їх помисли високі, котрим не судилось розцвісти,
Закликають мир ясний і спокій, як зіницю ока, берегти.

                                                                    В. Симоненко

З метою належного вшанування подвигу українського народу у боротьбі за свободу і незалежність Батьківщини, формування у дошкільників шанобливого ставлення і поваги до ветеранів війни та нинішніх захисників Вітчизни, у дошкільних навчальних закладах міста заплановано проведення тематичного тижня «Пам’ять вічно жива».

Детальніше...

ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ-ЛОГОПЕДІВ

З метою впровадження передового педагогічного досвіду, підвищення теоретичних та практичних знань, обміну досвідом 17 січня  в дошкільному навчальному закладі № 8 «Малюк» відбулось методичне об’єднання для вчителів-логопедів ДНЗ міста на тему: «Використання леп-буків та леп-боксів під час організації корекційної роботи».

Детальніше...