Учнівські олімпіади

У грудні поточного року в м.Авдіївка проходив ІІ (міський) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології, російської мови та літератури, економіки, трудового навчання, англійської мови, правознавства та фізики.

Учні 8-11 класів випробували свої сили на олімпіаді з трудового навчання, учні 11 класів продемонстрували свої знання з економіки. Виконати цікаві завдання з фізики мали можливість представники 7-11 класів.

На олімпіаді з російської мови та літератури кращі результати показали учениця 8 класу ЗОШ № 7 Головатенко Дар'я, учениця 10 класу ЗОШ № 7 Дробашко Аріна та учень 11класу ЗОШ № 7 Давидов Даніїл.

Дуже добре впорались з олімпіадними завданнями з біології учні 7 класу Репа Андрій (ЗОШ № 2), Лукова Софія (ЗОШ № 2) та Балаєвич Катерина (ЗОШ № 4), учні 8 класу Тополенко Аліна (ЗОШ № 1) та Караченцев Ігор (ЗОШ № 4), учениці 10 класу Бокова Поліна (ЗОШ № 6) та Дробашко Арина (ЗОШ № 7), учень 11 класу Севрюков Всеволод (ЗОШ № 2). Найкращі роботи з біології, які рекомендовано направити для участі в ІІІ (обласному) етапі учнівських олімпіад, написали учень 11 класу ЗОШ № 6 Лях Владислав, учень 9 класу ЗОШ № 4 Хавіков Микита та учениця 9 класу ЗОШ № 7 Кузнєцова Анастасія.

Високих результатів на олімпіаді з англійської мови досягли учениці 8 класу Гонтар Надія (ЗОШ № 6) та Падалко Євгенія (ЗОШ № 1), учениці 9 класу Кравцова Катерина (ЗОШ № 2) та Іваннікова Марія (ЗОШ № 6), десятикласники Дробашко Аріна (ЗОШ № 7) та Толбатов Сергій (ЗОШ № 2), учні 11 класу Горбачевський Назар (ЗОШ № 7) та Севрюков Всеволод (ЗОШ № 2).

На олімпіаді з правознавства найкращу роботу, яку було рекомендовано  направити для участі  в обласному етапі учнівських олімпіад, виконала учениця 10 класу ЗОШ № 2 Клопот Аліна.

За інформацією відділу освіти