Чекаємо Новий Рік разом!

15 грудня 2016 року в ДНЗ № 11 «Дзвіночок» відбувся майстер-клас для батьків з виготовлення новорічних прикрас «Новий рік чекаємо – оселю прикрашаємо».

Усі зібралися у прекрасній музичній залі, звучала класична музика, розмови були вільні, невимушені. Кожен вихователь за окремим столиком пропонував виготовлення своїх цікавинок. Так, Ірина Андрєєва пропонувала батькам виготовити морозиво для Снігуроньки з кольорового картону, вати, гофрированого паперу . За столиком Тетяни Семченко батьки виготовили біленьку «засніжену» ялиночку з ватних дисків та зелену «сестричку» з гофрированого паперу.  Вікторія Нельга вчила як зробити багатогранну зелену красуню з кольорового паперу. Цікаві повітряні сніжинки для прикрашання оселі запропонувала батькам Оксана Василенкова. Прекрасне казанши з’явилося в осередку Людмили Удот,там батьки виготовляли різнобарвні ялинки зі стрічок та намистинок. Та справжнє диво вийшло з-під пальчиків матусь, дітей яких виховує Наталія Михньова. З викидного матеріалу, з клаптиків тканини, намистинок, шматочків ниточок «народився» символ Нового 2017 року – Півник!

Під час заходу у невимушеній атмосфері батьки мали змогу розпитати вихователя про свою дитину, іі здібності, таланти. А вихователь міг дізнатися про особливості сімейного виховання. Таким чином відносини «вихователь - дитина – родина» стали більш довірливими, теплими, доброзичливими.

Наш майстер-клас набув форми квесту, тому що батькам було цікаво перейти до іншого осередку і спробувати виготовити власноруч нові поробки. Та особливо радісним і захопливим цей захід став для дітей, які прийшли на майстер-клас зі своїми матусями і татусями. Вони відчували справжню гордість за батьків та радість відчуття казкового Нового року.

За інформацією ДНЗ № 11 «Дзвіночок»