Пам'яті Каменяра

У цьому році Україна відзначає 160-річчя від дня народження та 100-річчя від дня смерті видатного українського письменника, поета, публіциста, перекладача, філософа, вченого, громадського діяча Івана Яковича Франка.

Іван Франко – це розум і серце нашого народу, це геній, вчений і митець європейського рівня. Його називають Каменярем, бо він завжди був у перших рядах тих, хто ламав скелю старого світу в ім’я нового. З великим запалом  І.Франко закликав народ до боротьби за свободу і правду, за щастя і гідність людини.

Каменяр -  геніальний поет, який залишив своїм нащадкам коштовні перлини своєї дивовижної лірики.

З метою сприяння розвитку творчих здібностей школярів, виховання почуття гордості за Україну, формування навичок виразного читання в Авдіївській загальноосвітній школі № 6 було проведено конкурс на кращого читця поезій І.Франка. У цьому конкурсі діти мали можливість проявити свої ораторські та акторські здібності.

У заході взяли участь школярі трьох вікових категорій: 5-7 класи, 8-9 класи, 10-11 класи.

У фіналі учитель української мови та літератури Раїса Василівна Плиг підвела підсумок конкурсу. Кращих виконавців творів було нагороджено грамотами за зайняті призові місця.

За інформацією відділу освіти