День Гідності і Свободи у загальноосвітніх школах нашого міста

З метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності, у загальноосвітніх навчальних закладах нашого міста пройшли урочисті, інформаційно-просвітницькі заходи.

Протягом тижня у школах проходили заходи щодо вшанування Героїв Майдану, виховні години та години спілкування на тему: «Україна – це територія Гідності та Свободи, «Ми нація, що пам’ятає», уроки мужності «Революція Гідності, охрещена кров’ю», усні журнали у бібліотеках шкіл, інформаційні години з показом відеопрезентацій на тему: «Революція Гідності. Як це відбувалось», виставки в бібліотеках шкіл  під гаслом «Україна це територія гідності та свободи», фотовиставки «Україна – єдина держава».

21 листопада у всіх загальноосвітніх навчальних закладах  було проведено урок - реквієм  пам’яті  подій Революції Гідності та Свободи для учнів  5-11 класів, під гаслом «Хто не буде пам’ятати минулого, той не матиме майбутнього». Учні разом з вчителями згадали про події цих років та побажали всім  присутнім не втрачати людську гідність та вірити у щасливе майбутнє нашого народу.  

Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України.

За інформацією відділу освіти