Конкурс на найкращу презентацію національно-патріотичного виховання у навчальних закладах

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки «Про проведення конкурсу відеороликів-візитівок національного виховання «Національне виховання – майбутнє держави» серед навчальних закладів у Донецькій області» відділ освіти військово-цивільної адміністрації провів відбірковий етап на найкращий відеоролик та презентацію з національно-патріотичного виховання.

Участь взяли усі загальноосвітні та дошкільні навчальні заклади нашого міста. Переможцями з номінації на кращу презентацію стали: ЗОШ № 1,     ЗОШ № 2, ЗОШ№ 7 та ДНЗ № 8. У номінації «Відеоролик» переможцями стали ЗОШ № 7 та ДНЗ № 8. Усі роботи від міста були направлені на розгляд обласного журі.

29 листопада на ІІІ обласній науково-практичній конференції «Досягнення та виклики національно-патріотичного виховання в регіоні» відбулося нагородження переможців обласного етапу конкурсу відеороликів-візитівок національного виховання «Національне виховання – майбутнє держави» серед навчальних закладів у Донецькій області. Авдіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 отримала Диплом ІІІ ступеню у номінації «Найкращий відеоролик загальноосвітнього навчального закладу».

Ми вітаємо наших переможців!

За інформацією відділу освіти