Підсумок учнівських олімпіад

У листопаді - грудні 2017 року учні загальноосвітніх шкіл міста Авдіївка Донецької області взяли участь у ІІ (міському) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад, які проходили на базі ЗОШ № 6 та ЗОШ № 7.

Учасники показали наступні результати:

- учениця 7 класу ЗОШ № 7 Сбежнєва Карина посіла ІІ місце з української мови та літератури (учитель – Сіліна Л.І.);
- учениця 7 класу ЗОШ № 2 Шахова Альона посіла ІІІ місце з української мови та літератури (учитель – Діянова Н.В.);
- учениця 8 класу ЗОШ № 2 Пефтиц Віра посіла І місце з української мови та літератури (учитель – Гужвій Т.М.);
- учениця 8 класу ЗОШ № 7 Шахова Вікторія посіла ІІІ місце місце з української мови та літератури (учитель – Савенко Л.М.);
- учениця 9 класу ЗОШ № 6 Швець Анастасія посіла ІІ місце з української мови та літератури (учитель – Абрамська Л.М.);
- учениця 9 класу ЗОШ № 4 Шарко Катерина посіла ІІІ місце з української мови та літератури (учитель – Несінова В.О.);
- учениця 10 класу ЗОШ № 7 Нікіфорова Єлизавета посіла ІІІ місце з української мови та літератури (учитель – Кісельова Н.М.);
- учениця 11 класу ЗОШ № 6 Бокова Поліна посіла ІІ місце з української мови та літератури (учитель – Плиг Р.В.);
- учениця 11 класу ЗОШ № 7 Полторадня Анастасія посіла ІІІ місце з української мови та літератури (учителі – Кісельова Н.М. та Савенко Л.М.);
- учень 7 класу ЗОШ № 6 Юдін Олександр посів ІІІ місце з географії (учитель – Тіпун І.В.);
- учениця 10 класу ЗОШ № 7 Кисарєва Яна посіла ІІІ місце з історії (учитель – Давидова М.В.);
- учениця 11 класу ЗОШ № 2 Федяніна Олена посіла І місце з екології (учитель – Гончаренко Л.В.);
- учениця 11 класу ЗОШ № 6 Бокова Поліна посіла ІІ місце з екології (учитель – Тарасова В.О.);
- учень 10 класу ЗОШ № 7 Дубинін Ярослав посів ІІ місце з екології (учитель – Лихацька Н.О.);
- учениця 10 класу ЗОШ № 2 Максимець Наталія посіла ІІІ місце з екології (учитель – Гончаренко Л.В.);
- учениця 10 класу ЗОШ № 6 Осика Оксана посіла ІІІ місце з екології (учитель – Тарасова В.О.);
- учень 11 класу ЗОШ № 7 Медолазов Руслан посів ІІ місце з математики (учитель – Золотухіна З.Ф.);
- учень 11 класу ЗОШ № 7 Косенко Борис посів ІІІ місце з математики (учитель – Золотухіна З.Ф.);
- учень 6 класу ЗОШ № 2 Замлинний Богдан посів ІІІ місце з математики (учитель – Молчанова М.В.);
- учениця 9 класу ЗОШ № 6 Швець Анастасія посіла ІІІ місце з зарубіжної літератури (учитель – Потапова Л.О.);
- учень 10 класу ЗОШ № 7 Дубинін Ярослав посів ІІ місце з зарубіжної літератури (учитель – Єфимова О.М.);
- учениця 10 класу ЗОШ № 2 Ситнік Лариса посіла ІІІ місце з зарубіжної літератури (учитель – Тріфо О.В.);
- учениця 10 класу ЗОШ № 7 Кузнєцова Анастасія посіла ІІІ місце з зарубіжної літератури (учитель – Єфимова О.М.);
- учениця 8 класу ЗОШ № 2 Пефтиц Віра посіла ІІ місце з біології (учитель– Гончаренко Л.В.);
- учениця 10 класу ЗОШ № 7 Кузнєцова Анастасія посіла ІІ місце з біології (учитель – Лихацька Н.О.);
- учениця 11 класу ЗОШ № 6 Бокова Поліна посіла І місце з біології (учитель – Домашенко С.К);
- учениця 11 класу ЗОШ № 7 Дробашко Аріна посіла ІІ місце з біології (учитель – Лихацька Н.О.);
- учениця 8 класу ЗОШ № 6 Гончарова Юлія посіла ІІ місце з французької мови (учитель – Потапова Л.О.);
- учениця 9 класу ЗОШ № 6 Єлагіна Аліна посіла ІІІ місце з французької мови (учитель – Потапова Л.О.);
- учениця 9 класу ЗОШ № 4 Шарко Катерина посіла ІІІ місце з російської мови та літератури (учитель – Зубашева Т.М.);
- учень 10 класу ЗОШ № 7 Дубинін Ярослав посів ІІІ місце з російської мови та літератури (учитель – Єфимова О.М.);
- учениця 10 класу ЗОШ № 7 Кузнєцова Анастасія посіла ІІІ місце з російської мови та літератури (учитель – Єфимова О.М.);
- учениця 11 класу ЗОШ № 7 Полторадня Анастасія посіла ІІІ місце з російської мови та літератури (учитель – Єфимова О.М.);
- учениця 9 класу ЗОШ № 4 Скрипниченко Христина посіла ІІІ місце з хімії (учитель – Скоробрещук Л.П.);
- учень 8 класу ЗОШ № 7 Дорофєєв Юрій посів ІІІ місце з англійської мови (учитель – Предко І.В.);
- учень 8 класу ЗОШ № 6 Фурсов Віталій посів ІІІ місце з англійської мови (учитель – Міненко О.І.);
- учениця 8 класу ЗОШ № 2 Пефтиц Віра посіла ІІ місце з англійської мови (учитель – Каландо І.Л.);
- учень 9 класу ЗОШ № 1 Падалка Євген посів ІІІ місце з англійської мови (учитель – Савичева С.А.);
- учень 9 класу ЗОШ № 7 Айдіян Ян посів ІІІ місце з англійської мови (учитель – Нехаєнко Н.В.);
- учень 9 класу ЗОШ № 2 Жуков Іван посів ІІІ місце з англійської мови (учитель – Тріфо О.В.);
- учениця 11 класу ЗОШ № 7 Полторадня Анастасія посіла ІІІ місце з англійської мови (учитель – Нехаєнко Н.В.);
- учень 11 класу ЗОШ № 2 Толбатов Сергій посів ІІІ місце з англійської мови (учитель – Тріфо О.В.);
- учениця 11 класу ЗОШ № 7 Дробашко Аріна посіла ІІІ місце з англійської мови (учитель – Нехаєнко Н.В.);
- учениця 11 класу ЗОШ № 6 Бокова Поліна посіла ІІІ місце з англійської мови (учитель – Голуб Л.А.);
- учениця 11 класу ЗОШ № 6 Константинова Варвара посіла ІІІ місце з англійської мови (учитель – Міненко О.І.);
- учениця 10 класу ЗОШ № 7 Короткіх Анастасія посіла І місце з трудового навчання (учитель – Шубенцова А.Х.);
- учениця 10 класу ЗОШ № 2 Максимець Наталія посіла ІІ місце з трудового навчання (учитель – Ткаченко Т.В.);
- учень 10 класу ЗОШ № 2 Соловій Дмитро посів І місце з трудового навчаня (учитель – Чура А.Г.);
- учень 10 класу ЗОШ № 6 Ліхачов Марк посів ІІ місце з трудового навчання (учитель – Кузнецов А.В.);
- учень 9 класу ЗОШ № 2 Рудський Микита посів І місце з трудового навчаня (учитель – Чура А.Г.);
- учень 8 класу ЗОШ № 2 Нофенко Ян посів І місце з трудового навчання (учитель – Чура А.Г.);
- учень 8 класу ЗОШ № 6 Литвин Артем посів ІІ місце з трудового навчання (учитель – Кузнецов А.В.);
- учень 8 класу ЗОШ № 1 Вовк Ярослав посів ІІІ місце з трудового навчання (учитель – Сименко Г.В.);
- учениця 8 класу ЗОШ № 7 Єрмакова Валерія посіла І місце з трудового навчання (учитель – Шубенцова А.Х.);
- учениця 8 класу ЗОШ № 4 Припадчева Софія посіла ІІ місце з трудового навчання (учитель – Несінова В.О.);
- учениця 8 класу ЗОШ № 2 Клевцова Аліна посіла ІІ місце з трудового навчання (учитель – Ткаченко Т.В.);
- учениця 8 класу ЗОШ № 6 Каширіна Олена посіла ІІІ місце з трудового навчання (учитель – Климіна С.А.);
- учениця 7 класу ЗОШ № 2 Шахова Альона посіла ІІІ місце з фізики (учитель – Гончаренко Л.В.);
- учениця 11 класу ЗОШ № 6 Константинова Варвара посіла ІІІ місце з фізики (учитель - Кольчиєнко В.В.).

Роботи 14 учнів – переможців було направлено до обласного оргкомітету для участі у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Вітаємо учнів та вчителів! Бажаємо подальших успіхів у навчанні, творчих ідей та майбутніх перемог!

За інформацією відділу освіти