В новий рік з новим обладнанням

У грудні 2016 року за рахунок коштів місцевого бюджету для загальноосвітньої школи I-III  ступенів № 6 було придбано 193 парти та 386 стільців, 1140 м2 лінолеуму та 37 сучасних  шкільних стінки. Всі ці придбання було зроблені  майже на 550 тис. грн.. Завдяки цьому придбанню парти та стільці у даній школі було замінено на 95 %, шкільні шафи на 100 %, лінолеум на 40 %. Тому учні,  які завітають до школи вже 10 січня будуть приємно вражені змінами у їх школі і сподіваємось, що ці зміни вплинуть на рівень їх навчання.

Також хочеться відповісти відразу на питання: «А чому саме ЗОШ № 6 всі придбання?» Тому що у місті вироблена стратегія розвитку навчальних закладів міста і відновлення матеріальної бази загальноосвітніх шкіл буде поступовим і більш об'ємним.

Також на передодні Нового року Авдіївська загальноосвітня школа I-III ступенів № 2, яка визначена, як опорна школа отримала 16 нових комп'ютерів з програмним забезпеченням у рамках угоди між Україною та Китайською Народною Республікою.

Сподіваємось, що всі ці речі покращать не тільки матеріально-технічні умови перебування учнів у навчальних закладах, а й допоможуть їм стати освіченими людьми, створять у школах атмосферу комфорту та будуть поліпшувати настрій під час навчально-виховного процесу.

За інформацією відділу освіти