Поїздка до табору «Електронік-Рівне»

Колектив учнів та батьків ЗОШ № 2 та ЗОШ № 7 м. Авдіївки щиро дякує голові ВЦА Малихіну Павлу Володимировичу за організацію поїздки до табору «Електронік-Рівне» з 28.12.2017 по 17.01.2018.

Протягом трьох тижнів діти проживали у комфортних умовах, мали 5-разове харчування, ними опікувались вихователі табору.

Наші діти відвідали Острозьку академію, замок Любарта у м. Луцьк, культурно-археологічний центр «Пересопниця», Свято-Покровський собор та музей бурштину у Рівному, познайомились із пам’ятками культури м. Львова, а також мали насичену програму дозвілля: зоопарк, боулінг, басейн, ковзанка.

На Різдво та старий Новий рік гостинно відкрили свої двері для наших дітей родини рівнян. Діти познайомились із традиціями зустрічі цих свят і отримали подарунки.

Таке цікаве перебування у Рівному нам організували мер м. Рівного Хомко Володимир Євгенович, заступник начальнику відділу освіти м. Рівного Сичик Катерина Іванівна, директор табору «Електронік» Гершун Володимир Іванович.

Напередодні від'їзду діти зустрілися із мером м. Рівного Хомко Володимиром Євгеновичем і розповіли свої враження від перебування на Рівненщині та щиро подякували за незабутні різдвяні канікули. Особливо приємно було отримати з рук мера у подарунок вишиванку – символ української гостинності й родинності.