Методичне об`єднання вихователів

09.02.2018 року на базі дошкільного навчального закладу № 7 «Теремок» відбулося методичне об’єднання вихователів груп, які працюють за пріоритетними напрямками. Метою роботи методичного об’єднання є підвищення освітньо-професійного рівня та психолого-методичної компетентності педагогічних працівників.

У практичній частині засідання вихователь Світлана Полянська продемонструвала практику проведення інтегрованого заняття з дітьми 6-ро року життя під час заняття «Зимовий калейдоскоп» із використанням сучасних методів стимулювання творчості.  

Після переглянутого заняття відбулося обговорення, учасники методичного об’єднання високо оцінили рівень проведеного заняття, зазначили, що вихователь використовує ефективні засоби, інноваційні методи та прийоми організації дітей, якими захопила не тільки дітей, а й усіх присутніх.

Також  на засіданні було представлено досвід роботи дошкільного закладу № 11 з виготовлення і використання у роботі з дошкільниками лепбуку  та лепбоксу.

Робота методичного об'єднання сприяє росту професійної грамотності педагогів щодо впровадження інноваційних технологій в навчально - виховний процес.

За інформацією відділу освіти