Інновації в образотворчій діяльності дошкільників

21.02.2018 року в дошкільному навчальному закладі № 7 «Теремок» було проведено методичне об'єднання на тему «Використання нетрадиційних методів малювання» для вихователів груп старшого дошкільного віку.

У сучасній теорії та практиці дошкільного виховання простежується 3 напрямки інноваційно-освітньої роботи в галузі організації образотворчої діяльності дітей. Перспективним напрямом є розвиток художньо-творчих здібностей дітей через занурення в атмосферу культурних цінностей.

Метою заходу було формування у педагогів умінь та навичок малювання новими техніками та способами зображення предметів, сприяння усвідомленню дитини, що все оточуюче її може стати предметом зображення. Керівник методичного об'єднання Наталія Бабич у своїй доповіді зазначила, як вдало педагоги можуть поєднувати творчі завдання різної складності в нетрадиційних техніках малювання, вихованці мають змогу здобути унікальний досвід творчої самореалізації, навчитись досліджувати, фантазувати. Також вона, як психолог, звернула увагу присутніх на вплив мистецтва на психічне та фізичне здоров'я людини.  Всі присутні педагоги мали змогу перетворитись на дітей та на власному досвіді познайомитись з нетрадиційними методами малювання.

За інформацією відділу освіти