Валеологічне виховання дошкільників

22 лютого 2018 року на базі дошкільного навчального закладу № 11 «Дзвіночок» було проведено методичне об'єднання для вихователів груп дошкільних закладів, які працюють за пріоритетними напрямками на тему «Виховання валеологічної культури дошкільників за допомогою гри». Мета заняття: формування розуміння важливості турботи про власне здоров'я.

Керівник методичного об'єднання, вихователь вищої категорії Олена Стрельцова провела інтегроване заняття з пріоритетом мовленнєвого розвитку у старшій логопедичній групі. Під час заняття діти продемонстрували знання про вітаміни, в яких продуктах вони містяться, відгадували загадки про гігієнічні засоби, оздоблювали «дерево здоров'я» корисними продуктами харчування, закріпили знання про види спорту. Також була підготовлена та проведена тренінгова інформативна програма для вихователів. 

Присутні педагоги мали змогу побачити та високо оцінити, як вдало було створено стійку позитивну мотивацію до збереження та зміцнення вихованцями власного здоров'я, використано ігрові ситуації та позитивний вплив емоційного настрою на стан здоров'я людини.

За інформацією відділу освіти