День українського добровольця

14 березня 2018 року в навчальних закладах міста Авдіївка пройшли інформаційно-освітні заходи з нагоди Дня українського добровольця, присвячені воїнам, які відстоюють незалежність і територіальну цілісність нашої держави. День українського добровольця – свято, встановлене 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

Класними керівниками, педагогами-організаторами за участю учнів підготовлені та проведені тематичні бесіди «Мужність, патріотизм, пам'ять бійців-добровольців», уроки  мужності «Немає більшої сили, ніж стійкість духу добровольця», патріотичні години «Гордість і пам’ять», оформлено виставку малюнків та фотоматеріалів «Українські добровольці – приклад для наслідування», «Герої України», «День українського добровольця», спортивні змагання. У загальноосвітній школі № 1 була проведена зустріч учнів 5 класу з загоном поліції Одеської області. Учні ЗОШ № 2 зустрілись з представниками добровольчого батальйону  підрозділу Санти, під час якої  гості  розповіли школярам про свій шлях до добровольчого батальйону, про значення для людини честі і гідності, любові до рідної країни та людей. Школярі  ЗОШ № 7 взяли участь у заході, який було проведено у міському музеї.

Відвідувачі шкільних бібліотек мали нагоду ознайомитися з тематичними виставками літератури та періодики: «Люди, що несуть державу в своїх душах», «Добробати – воїни добра», «Душу і тіло ми положимо за нашу свободу».

За інформацією відділу освіти