Талановиті діти Авдіївки

З метою виявлення й підтримки обдарованих дітей та створення умов для їх творчої самореалізації, розвитку духовно-моральних цінностей особистості засобами мистецтва, сприяння розвитку та популяризації творчих здобутків художніх колективів та окремих вихованців 22 березня 2018 року на базі будинку дитячої та юнацької творчості відбувся І етап конкурсу-огляду художньої творчості для дітей пільгових категорій «Дерзайте, ви - талановиті» та «Дерзай, малюк». Згідно з положенням огляду-конкурсу вихованці взяли участь у таких номінаціях: «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво», «Вокал», «Хореографічне мистецтво», «Театральне мистецтво», «Читці - декламатори».

У заході взяли участь талановиті вихованці дошкільних навчальних закладів: Корнійчук Міла (ДНЗ № 11), яка виконала пісню «8 Березня», Рудська Орина та Шерекін Нікодим (ДНЗ № 8) з піснею «Діти України», Калашніков Мирослав, Шевченко Дмитро, Павляк Тимофей та Полових Настя (ДНЗ № 7) подарували всім присутнім танок «Стиляги». Ткаченко Данило (ДНЗ № 8), Алексєєнко Алісія (ДНЗ № 11),  Жосіна Василіса, Жилкіна Валерія, Небоженко Ніколь, Пономаренко Ярослав (ДНЗ № 7) представили глядачам свої чудові роботи, виготовлені власноруч.

Серед учнів загальноосвітніх шкіл у номінації «Вокал» переможцями стали Дулінець Марина учениця ЗОШ № 1 та колектив «Дивограй» ЗОШ № 2, які посіли І місце.

У номінації «Читці - декламатори» Цюпко Ростислав учень ЗОШ № 7 зайняв І місце, Кєрімов Родіон ЗОШ № 4 та Лазуткіна Дар’я ЗОШ № 6 ІІ місця.

У номінації «Театральне мистецтво» Гончарова Юлія учениця ЗОШ № 6 зайняла ІІ місце.

Урочистим завершенням стало нагородження переможців конкурсу-огляду грамотами, подарунками та фото на пам’ять. Діти та глядачі отримали масу задоволення та бадьорого настрою.

Висловлюємо подяку переможцям, учасникам та педагогам, які допомогли дітям підготуватися до конкурсу та продемонструвати свої таланти! Ви ще раз довели, що талант родом з дитинства! Головне – вірити у себе, не зраджувати собі та своїм бажанням, йти до своєї мети, досягати успіхів!

За інформацією відділу освіти