Діти єднають Україну

28 березня 2018 року учні загальноосвітніх закладів м. Авдіївка взяли участь у І етапі Всеукраїнського проекту «Діти єднають Україну», який був організований громадською організацією «Рада матерів та дружин учасників АТО». Цей проект було започатковано з метою зміцнення національної єдності, налагодження комунікацій дітей старшого шкільного віку зі східного та центрального регіонів України, ознайомлення зі столицею України, проведення екскурсій у державних установах, зустрічей та спілкуванням з високопосадовцями, які є авторитетами для цих дітей, а також проведення зустрічей з відомими українцями, чий приклад надихає до розвитку особистості та любові до України.

Плідна робота громадської організації «Рада матерів та дружин учасників АТО» сприяла першому кроку на шляху дружби дітей з міста Біла Церква, міста Узина та Авдіївки.

В Адміністрації Президента України нас чекав смачний сніданок, цікава екскурсія по коридорах резиденції Президента. Із захопленням діти відвідали Будинок з химерами, слухали розповідь про його власника, архітектора В.Городецького, історію будівництва.

Великою несподіванкою стала зустріч з Президентом нашої держави Петром Порошенком та його дружиною Мариною Анатоліївною. У своєму зверненні до гостей Петро Олексійович висловив подяку дітям Авдіївки, передав найтепліші вітання їх батькам. «Їхня стійкість і віра в Україну – це вагомий внесок у захист Держави», - сказав він. Тепла, невимушена промова дуже вразила наших школярів, а  пропозиція разом сфотографуватись викликала радісні емоції.

Діти відвідали алею Героїв Небесної сотні, побачили  героїчні місця, де відбувалися історичні події.

Продовженням знайомства з Києвом стала екскурсія - прогулянка  Хрещатиком,  діти відвідали київський океанаріум.

Хочеться ще раз подякувати громадській організації «Рада матерів та дружин учасників АТО», які приклали багато зусиль, щоб діти відчули себе щасливими, за приємні враження цього дня. Ця подорож об’єднала не тільки дітей, а й наші міста.

За інформацією відділу освіти