День здоров'я «Спортивна розвага за мотивами українських народних казок»

30.03.2018 року у закладі дошкільної освіти № 11 «Дзвіночок» відбувся День здоров’я «Спортивні розваги за мотивами українських народних казок» з метою виховання любові до спорту, бажання систематично займатись фізкультурою, удосконалення моральних якостей, толерантного ставлення до ровесників під час спільної ігрової діяльності.

Вихователь Тетяна Семченко запропонувала малятам вирушити по сторінках казок: «Півник і двоє мишенят», «Ріпка», «Котик і Півник», «Курочка Ряба», «Івасик-Телесик».  Педагоги закладу завжди використовують народну казку як засіб фізичного та морального виховання.

Команди перетворилися на веселі сімейки. Під час веселої подорожі дошкільнята допомогли зібрати врожай пшениці Крутю та Вертю, зібрати хмиз для Півника та Котика. Завдяки дарунку від UNIСEF, різнокольоровому парашуту, діти чудово «поплескалися у веселих хвилях».

Під час спортивного свята діти отримали велике задоволення від спільних ігор, спілкування з однолітками. Дошкільнята мали змогу проявити свою фізичну активність, виявити спритність, швидкість, увагу.

За інформацією ЗДО № 11 «Дзвіночок»