Методичне об’єднання

29.03.2018 року в закладі дошкільної освіти № 8 «Малюк» було проведено методичне об’єднання для вихователів за проблемою «Використання логічного і критичного мислення з елементами ейдетики в роботі з дітьми дошкільного віку». Метою роботи методичного об'єднання було створення механізму для забезпечення компетентного підходу до виховної та навчальної діяльності в ігрових формах.

Заняття проходило в ігровій формі, діти були зацікавлені казковим сюжетом, активно допомагали Феї Добра, уважно слідкували за подіями, творчі завдання виконували із зацікавленістю. Педагоги та вихованці працювали однією командою. Особливо сподобався дітям прийом фантазування, ігри з ейдетики - гра «Графічні трансформації» (асоціативне мислення), ребуси, гра «Чарівне коло», вправа «Збери по символах».

А улюблене заняття дітей - це виконання танцювальних вправ на степ-платформах. Під час методичного засідання педагоги мали можливість ознайомитись із новаційним матеріалом у корекційній роботі вихователів спеціальних груп, ознайомились з презентацією «Використання ейдетики в роботі з дітьми дошкільного віку».

Усі присутні висловили свої думки про побачене і прийшли до висновку, що залюбки будуть використовувати вправи та ігри в своїй подальшій роботі.

За інформацією відділу освіти