ТИЖДЕНЬ БЕЗЕПЕКИ В ДНЗ № 8 «МАЛЮК»

З 26.03 по 30.03.2018 у закладі дошкільної освіти № 8 «Малюк» з метою поліпшення профілактичної роботи та якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя, пропаганди здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків, вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я у рамках «Тижня безпеки» було проведено ряд заходів.

Вихователями усіх вікових груп проведена велика робота, а саме: зустріч з представниками місцевих підрозділів ДСНС України, цільова екскурсія до проїжджої частини, перегляди тематичних мультфільмів з правил поводження з вогнем, електроприладами, на дорозі, тематичні заняття «Неслухняні сірники», «Безпека нашої оселі», «Моя безпека», «Небезпечні іграшки», було оформлено виставку дитячих робіт «Небезпека поруч».

Вихователі проводили бесіди: «Пожежна безпека в громадських місцях», «Як діяти в надзвичайних ситуаціях», «Служби порятунку», грали з вихованцями у сюжетно – рольові ігри: «Пожежники», «Ми – пішоходи», «Водії», «Лікарня», підготували та провели театралізацію «Червона шапочка», «Семеро козенят», «Біда навчить» і показали дітям театральну виставу «Кицькин дім».

Тема безпеки життєдіяльності дитини невичерпна, вона не обмежена Тижнем, а повинна звучати постійно. І ті зерна знань, умінь, навичок, які закладаються сьогодні, обов’язково знадобляться дітям у майбутньому.

За інформацією відділу освіти