Музика - могутнє джерело душевного збагачення, і завдання педагога – відкрити його усім

12.04.2018 року заклад дошкільної освіти № 8 «Малюк» знов гостинно відчинив двері колегам. На базі закладу було проведено методичне об'єднання для музичних керівників та вихователів груп старшого дошкільного віку на тему «Вивчення системи музичного виховання Золтана Кодая» для вихователів груп старшого дошкільного віку. Метою роботи методичного об'єднання було сприяння підвищенню фахової майстерності музичних керівників, вироблення ефективних методів і прийомів формування креативної особистості засобами музичного виховання. 

Відкрила захід методист закладу Антоніна Дубініна, яка наголосила, що одним з важливих завдань всебічного розвитку сучасної дитини є виховання музичної культури. Справжнє захоплення членів методичного об’єднання викликав перегляд музичного свята «Великдень» у старшій групі, який провели музичний керівник  Ганна Парамонова та вихователь Ганна Чуйкова. Діти проявили себе справжніми артистами, продемонстрували глядачам свої співочі, танцювальні здібності, вміння грати на музичних інструментах. Свято було наповнено яскравими позитивними емоціями, як у дорослих, так і дітей.

Продовженням роботи МО стала «Педагогічна майстерня», педагоги закладу поділились секретами педагогічної творчості та креативності.

Завершилося засідання обговоренням змісту побаченого та виробленням методичних рекомендацій.

Висловлюємо щиру подяку адміністрації та колективу ДНЗ № 8 «Малюк» за високий рівень підготовки та проведення методичного заходу.

За інформацією відділу освіти