Квест «В пошуках дорожніх знаків»

26 квітня 2018 року, в ДНЗ № 11«Дзвіночок» відбувся квест «У пошуках дорожніх знаків» для дітей середнього дошкільного віку. Метою заходу було сформувати у дітей навички безпечної поведінки на дорозі, закріпити знання правил дорожнього руху, значення дорожніх знаків.

Під час заходу дітям було запропоновано розглянути карту міста, в якому зникли усі дорожні знаки. Квест відбувся в ігровій формі, дошкільники демонстрували вміння збирати «Дорожні пазли», відгадувати тематичні загадки, вирішувати дорожні ситуації. Все це сприяло ліпшому засвоєнню матеріалу з Правил дорожнього руху та зберегло принцип радісного навчання малят.

Діти – це наше майбутнє, і ми, дорослі, маємо можливість навчити дітей  основам безпечної поведінки на вулиці , закріплювати з дітьми правила дорожнього руху, прищеплювати  розуміння необхідності суворого дотримання встановлених правил поведінки на дорозі

Педагоги закладу розвивають у дітей вміння користуватися отриманими знаннями і сподіваються на те, що вихованці завжди будуть уважними,  спостережливими та обачними пішоходами.

 За інформацією відділу освіти