«Їх подвиги в пам’яті вічні…»

З метою виховання в учнів поваги до ветеранів, почуття патріотизму та гордості за свою Батьківщину в загальноосвітніх закладах освіти нашого міста  були організовані  заходи, присвячені Дню пам’яті та примирення і Дню Перемоги.

У загальноосвітній школі № 1 проведені уроки пам’яті, також було проведено легкоатлетичний забіг, присвячений 73-й річниці  перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ЗОШ № 2 провели тематичний захід «Герої України, уклін Вам до землі!», протягом якого учні згадали події 1939-1945 років та віддали шану загиблим солдатам хвилиною мовчання. У ЗОШ № 4 проведено класні години, у бібліотеці оформлена тематична виставка «Є пам'ять, якої не буде кінця».

У загальноосвітній школі № 6 педагоги провели  уроки  пам’яті, відео-уроки з обговоренням «Українці, які в лавах Об’єднаних Націй перемогли агресора» з використанням відео-історій Українського інституту національної пам’яті. У загальноосвітній школі № 7 проведені класні години «Патріотизм і єдність – сила держави», оформлена пересувна бібліотека «Україна пам’ятає…», музичні та творчі перерви «Ми не забудемо Ваш подвиг».

Педагоги та учні відвідали міський мітинг, присвячений Дню пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війни.

Під час проведення  благодійної акції «Ветеран живе поруч» учні загальноосвітніх шкіл міста  віддавали велику шану ветеранам, які зі зброєю в руках, не шкодуючи сил, життя і здоров’я, боролися заради волі й незалежності – захищали свою родину, свій дім, свою землю, свою рідну країну і перемогли ворога.

Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга Світова війна. Ми пам’ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Це пам'ять робить нас сильнішими. Вона – запорука неминучості нашої перемоги сьогодні.

За інформацією відділу освіти