Ми – Характерники!

Рій наш – це дух,
Рій наш – це доля,
Характерники – борці за волю ,
За народу кращу долю!

Одержавши перемогу на міському етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), рій «Характерники»  (ЗОШ №7) відправився на обласний етап змагань, який проходив із 14.05. по 19.05. у с. Торське неподалік від Лиману. П’ять важких, напружених, але разом із тим  неповторних, цікавих днів  прожили ми разом із іншими роями. Намети, шум сосен над головою, свист веселого вітру, пекуче сонце, плече товариша поруч, дзвінка пісня – романтика! Романтика…  тільки в  польових умовах, а це вже  випробування не для слабохарактерних, але  Характерник від слова «характер».

Перший день можна охарактеризувати дієсловами: приїхали, розбили, намокли, розпалили, висохли, поїли, ходили, співали, готувались, поснули. З другого дня почались справжні випробування, погода, наче відчуваючи наше хвилювання, подарувала прекрасні  сонячні дні. Наш рій змагався завзято, наполегливо, долалися перешкоди за перешкодами, етапи за етапами. Показували все, на що здатні, на що спроможні, все, чому нас навчили,  навіть намагалися як справжні характерники з надр підсвідомості знаходити правильні відповіді, правильні шляхи, орієнтири, але були сильніші за нас. Їхали за перемогою – отримали життєвий досвід: уміння гідно перемагати – це одне, а уміння гідно приймати перемогу інших – перевага сильніших. Наша перемога – це перемога над собою, перемога над своїми страхами та комплексами.

Велику подяку висловлюємо керівнику військово-цивільної адміністрації м. Авдіївка Павлу Малихіну, який під час  приїзду до Торського зміцнив наш дух, підтримав нас, побажав перемоги.

«Джура» - це перевірка витривалості, кмітливості, швидкості, вправності, завзятості, вміння користуватися компасом, орієнтуватися на місцевості, долати різноманітні  перешкоди. І хай командний результат не найвищий,  ми  ще раз переконались , що рій наш - це дух , рій наш - це доля!

За інформацією відділу освіти