Міжнародний день захисту дітей

1 червня 2018 року в дошкільних навчальних закладах м. Авдіївка були проведені святкові розваги, присвячені Міжнародному дню захисту дітей

Щороку, в перший день літа, відзначається Міжнародний день захисту дітей — прекрасне свято радості, надії та нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали добрими, гарними батьками і громадянами своєї країни.

Педагоги закладів влаштували веселі свята, підготували цікаві конкурси, провели з дітьми бесіди. Діти отримали невичерпне задоволення та купу позитивних емоцій.

Вихованців дошкільного закладу № 3 «Чебурашка» було запрошено на театральну виставу Полтавського академічного театру до ЗОШ № 1. З яким задоволенням та захопленням вони слідкували за дійством, а після вистави поділились враженнями, розповіли, що їм сподобалось найбільше.

Вітаємо всіх дітей нашого міста з цим чудовим святом. Бажаємо мирного неба над головою, турботи, любові від рідних та близьких людей.

За інформацією відділу освіти