Планета друзів зустрічає дітей

Ми в школі з’єднались у табір на літо
Друзів знайти і як слід відпочити.
Табір наш «Планета друзів» всіх дітей вітає,
Країна Дитинства  нас зустрічає.

Літо – це можливість здійснити свої мрії і бажання, це цікаві подорожі і зустрічі, ігри і розваги, а ще літо – це оздоровлення, загартування і відпочинок.

У пришкільному таборі «Планета друзів», який працює на базі загальноосвітньої школи № 4, вирує веселе та цікаве життя. Щодня діти отримують порцію гарного настрою, приємних емоцій та змістовного дозвілля. Кожен день у таборі є тематичним, дарує вихованцям різноманітні емоції і лишає за собою багато теплих і приємних спогадів. Діти побували на міському святі, присвяченому «Дню захисту дітей», завітали до міської бібліотеки, взяли участь у конкурсі малюнків на асфальті, дізналися багато цікавого з різноманітних вікторин та конкурсів. У день здоров’я діти грали в ігри, створювали плакати про здоровий спосіб життя.

Пришкільний табір – це місце, де діти перебувають під професійним наглядом, отримують кваліфіковану медичну допомогу, якісно харчуються. Побажаємо дітям продуктивно відпочити, набратися яскравих вражень, духовних і фізичних сил.

За інформацією відділу освіти