«Кола успіху»

08 червня 2018 року у м. Краматорськ відбувся регіональний Фестиваль «Кола успіху». У фестивалі взяли участь педагоги загальноосвітніх та дошкільних закладів освіти нашого міста.

Мета проведення фестивалю - підтримка, популяризація та поширення найефективніших інноваційних проектних технологій Концепції «Нова українська школа», «Безпечна школа», «Садочок – простір дружній до дитини», «Афлатот», «Вчимося жити разом», «Психосоціальна підтримка особистості в складних життєвих умовах», «Спорт заради розвитку» в освітніх закладах.

З метою навчання та удосконалення своєї компетентності з впровадження найефективніших інноваційних проектних технологій наші педагоги мали змогу поспілкуватися у професійному колі, обмінятися досвідом, переглянути демонстраційні заняття. Емоцій та вражень залишилось дуже багато.

Участь у фестивалі збагатила  знання педагогів і подарувала  радість спілкування з колегами в утвердженні ідей гуманної педагогіки. Інформація, якою збагатилися учасники та гості фестивалю, буде використана на практиці.

За інформацією відділу освіти