Відпочинок у таборі

Літо - це маленьке життя! І наше завдання наповнити цю формулу радістю спілкування у змаганнях, іграх, конкурсах, зробити все від нас залежне, щоб наші діти повернулися до школи більш здоровими, повними сил і енергії!

З метою створення необхідних умов для організації відпочинку та зайнятості дітей, профілактики дитячої бездоглядності та зміцнення здоров'я, забезпечення безпеки та творчого розвитку дітей в період літніх канікул  на базі Будинку дитячої та юнацької творчості створений табір з денним перебуванням для дітей пільгових категорій «Антошка».

Під час ІІІ зміни у дітей було насичене, веселе та цікаве життя. За час перебування у таборі всі дуже здружилися та стали єдиною табірною родиною. Для них були проведені різноманітні конкурси та змагання, вікторини, дивовижні прогулянки та екскурсії, вихованці були постійними відвідувачами міського музею,у якому для дітей проводились цікаві ігротеки, а також заняття з виготовлення іграшок, сувенірів, з малювання у різних цікавих техніках. Успішно пройшов у таборі конкурс малюнків на асфальті   «Хай завжди буде мир!». Також діти підготували та взяли участь у чудовому концерті «Ми талановиті!». Оплесками зустріли юні глядачі дівчат  Юлю Вольвач та  Надію Панькову, які виконали вправи з обручем,  Дмитро Рибас показав майстерний брейк-данс. І, звичайно, в програмі лунали улюблені пісні у виконанні  юних артистів. На прогулянках діти  постійно мають змогу проявити свою спритність у рухливих іграх та спортивних конкурсах, із задоволенням грають у настільний теніс, шахи, шашки.

Найголовніше для педагогів – це створення безпечних, якісних умов перебування школярів в пришкільному таборі, тож попереду ще багато цікавих справ та пригод.

Чекаємо хлопчиків та дівчат на наступну зміну!

За інформацією відділу освіти