Веселі, спритні, вмілі

Літо - найсприятливіший період для зміцнення здоров’я, загартування та всебічного розвитку дітей. Від того, наскільки змістовно та правильно буде організоване дитяче буття у цей період, залежить успішність та ефективність відпочинку маленьких вихованців. Головне завдання на ці місяці - оздоровлення дітей, тому що влітку природа надає багато можливостей для розвитку, загартування і загального зміцнення організму дошкільника. Вихователі використовують усі можливості природного середовища під час організації та проведення спортивних заходів. Тому робота педагогічних колективів спрямована на активну рухову діяльність, успішний фізичний розвиток, формування рухових умінь та навичок.

Нещодавно в дошкільному закладі № 7 «Теремок» та № 11 «Дзвіночок» було проведено спортивні розваги, під час яких діти з великим задоволенням виконали ранкову гімнастику, малюки вправно стрибали зі скакалкою,  пограли в гру «Хто влучить?», «Хто сильніший?», позмагалися у грі «Переправа через річку», пограли в гру «Мишоловка», «Перетягни канат». А залучення казкових героїв ще більше активізувало дітей до участі у різних змаганнях. Відрадно, що позитивні емоції та піднесений настрій домінував протягом всієї спортивної розваги.

Проведення таких змагань сприяє популяризації літніх видів спорту серед дошкільнят, зміцненню здоров’я  дітей, виявленню інтересів, нахилів і здібностей вихованців, виховує витривалість, наполегливість, завзятість, почуття товариства та вміння перемагати.

За інформацією відділу освіти